Matt Smith

Matt Smith

House of the Dragon yıldızı Matt Smith dizi hakkında ilk kez konuştu: Ejderhaları uçurmayı dört gözle bekliyorum

Game of Thrones’un öncesini konu alacak House of the Dragon dizisinde rol alacak olan Matt Smith proje hakkında konuştu. Smith, “Ejderhaları uçurmayı dört gözle bekliyorum” diyerek heyecanını dile getirdi.

House of the Dragon yıldızı Matt Smith dizi hakkında ilk kez konuştu: Ejderhaları uçurmayı dört gözle bekliyorum

Doctor Who dizisindeki rolüyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Matt Smith, yer alacağı House of the Dragon dizisinde ejderhaları uçurmayı dört gözle beklediğini belirtti.

Smith, katıldığı GalaxyCon etkinliğinin soru cevap kısmında canlandıracağı Daemon Targaryen karakterinin ejderhaları süreceğinin görüleceğini ima etti.

Independent Türkçe’nin Screen Rant’in haberine dayandırdığı açıklamalarda Smith şu ifadeleri kullandı: “Çok fazla şey söylemeden… Birkaç ejderhaya binmeyi dört gözle bekliyorum… eğer ulaşırsam. Yani, bilmiyorum. Kim bilir?”

House of the Dragon, Game of Thrones’da geçen maceraların öncesini konu alacak. Game of Thrones’dakine benzer biçimde House of the Dragon’ın da senaryosu George R. R. Martin’in kitaplarına dayanacak.

Temel olarak Buz ve Ateşin Şarkısı (Song of Ice and Fire) serisinin Ateş ve Kan (Fire and Blood) kitabına dayanacak dizi Targaryen Hanedanı’nın geçmişini ele alacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47