Katy Perry hem taç giyme törenine katılacak hem de sarayda kalacak

Katy Perry hem taç giyme törenine katılacak hem de sarayda kalacak

Kral’ın adeta özel davetlisi gibi… Katy Perry, Kral Charles’ın taç giyme töreninde sahne almasının yanında Windsor Sarayı’nda bir gece konaklayacak.

Katy Perry hem taç giyme törenine katılacak hem de sarayda kalacak

Kral Charles’ın taç giyme töreni için son hazırlıklar devam ediyor. Take That, Lionel Richie, Andrea Bocelli ve Katy Perry gibi birbirinden ünlü isimlerin sahne alması planlanırken ünlüler için de ayrıca jestler organize ediliyor.

Bunlardan en dikkat çekeni ise Katy Perry’e Kral Charles’ın taç giyme töreninde performans sergilemesi için yapılan anlaşmanın bir parçası olarak Windsor Sarayı’nda bir gecelik konaklama için özel bir süit teklif edilmesi.

Platinum Jubilee konserinin organizatörleri olan BBC Studios tarafından hazırlanan gösteri, pop, rock ve klasik müziğin bir karışımını içerecek ve muhteşem bir ışık gösterisiyle birlikte dünyanın dört bir yanına yayılacak.

Windsor Sarayı

Ancak Perry’nin listede yer alan şarkıcılardan daha farklı bir bağı var. Ünlü şarkıcı, Kral ile ilk olarak 2019’da Mumbai’deki bir etkinlikte, o zamanlar Galler Prensi iken tanıştı. Görüşme, ikisi için de unutulmazdı, çünkü bu, Kral’ın biriyle selfie çekinmek istediği ilk ve muhtemelen son seferdi. Hatta fotoğraf talebinin detayları, Kral’ın eski yardımcısı Scott Furssedonn-Wood tarafından açıklandı.

Katy Perry

Charles’ın özel sekreter yardımcısı olan Furssedonn-Wood, Kral’a çocuklarının Perry’nin müziğini ne kadar sevdiğini söyledi. Kral da şarkıcıdan yardımcısıyla poz vermesini istedi.

Katy Perry daha önce de Kral’ın oğulları Prens William ve Harry ile bir sağlık kampanyasına katılmıştı.

Perry, daha önce törene katılmayacak olan Markle’ın gelinliğini de eleştirmişti.

Ayrıca Katy Perry, Kraliyet Ailesi’nin sansasyonel isimlerinden Meghan Markle ile ilgili yazdıklarıyla da dikkat çekmişti. Perry, Markle’ın gelinliğini eleştirmişti. 2018’deki Prens Harry ve Markle’ın düğününde Markle’ın üstünde pot duran gelinliği eleştiriler almıştı. Perry de “Bir prova daha yapardım. Bir tane daha uygun, ama seni seviyorum. Kate, Kate, Kate kazandı, Kate kazandı!” diye sosyal medyada yazmıştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47