Kadıköy Emek Tiyatrosu Geleneksel “3. Kadınlar Şenlikte“ Festivali 1 Mart’ta Başlıyor

Kadıköy Emek Tiyatrosu Geleneksel “3. Kadınlar Şenlikte“ Festivali 1 Mart’ta Başlıyor

Kadıköy Emek Tiyatrosu’nun geleneksel olarak düzenlediği “Kadınlar Şenlikte” Festivalini’nin üçüncüsü, “kimlik” temasıyla 1-10 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Kadıköy Emek Tiyatrosu’undan şenlikle ilgili yapılan açıklama şöyle:

Biz kadınlar olarak etiketlere maruz kalmıyoruz, etiketlerin olduğu bir dünyaya geliyoruz. Böyle bir zamanda 3 yıldır devam ettirdiğimiz ‘Kadınlar Şenlikte’ festivalinin alt başlığına ‘kimlik’ adını koyduk. Bütün renkleriniz ve istediğiniz kimliğinizle davetlisiniz.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü coşkuyla kutlamak adına 1-10 Mart tarihleri arasında Kadıköy Emek Tiyatrosu olarak gerçekleştireceğimiz ‘3.Kadınlar Şenlikte’ festivaline hem online hem yüz yüze bekliyoruz.

Gelirken ise unutulmaması gereken küçük bir not; dayanışma içerisinde olduğumuz Sulukule Gönüllüleri Derneği’ne, oradan da kız kardeşlerimize ulaştıracağımız kadın kişisel bakım ürünlerine katkı sağlamak için ‘Sahneye Gelirken Kız Kardeşine Hediyeni Unutma’ diyoruz. Eğer oyunu birlikte izleyelim derseniz de ‘Bir Bilet Kendine Bir Bilet Kız Kardeşine’ diyerek askıya bilet bırakabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47