İngiliz sanatçı Banksy’nin

İngiliz sanatçı Banksy’nin

Banksy’nin son eserini çizdiği evin fiyatı uçtu: 50 milyon TL değer biçiliyor

Banksy’nin son eserini çizdiği evin fiyatı uçtu: 50 milyon TL değer biçiliyor
İngiliz sanatçı Banksy’nin İngiltere’de duvarına yeni eserini yaptığı evin değeri, yaklaşık 17 kat yükseldi. Gayrimenkul uzmanları, evin 300 bin sterlinden 5 milyon sterline yükseldiğini belirtti.
Sozcu.com.tr

İngiliz sanatçı Banksy, geçtiğimiz günlerde ‘Aachoo!!’ adını verdiği eserini Bristol kentinde bulunan bir evin duvarına resmetmişti. Gayrimenkul ve sanat uzmanları evin değerinin neredeyse 17 kat arttığını açıkladı.

5 milyon sterlin (50 milyon TL) değer biçilen evin sahibi Nick Malkin, evin daha önce satışta olduğunu belirterek önceliklerinin sanatçının eserinin iyi korunması olduğunu ifade etti.

Banksy, kariyerine İngiltere’nin Bristol kentinde grafiti olarak adlandırılan sprey boyayla binaların duvarlarına resim yaparak başladı ve dünyanın en tanınmış sanatçılarından biri haline geldi.

Kimliğini gizli tutan Banksy’nin eserlerinin değeri milyonlarca dolarla ifade ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47