HÜRGÜN 3 KASIM 1985 PAZAR SON SAYI

HÜRGÜN 3 KASIM 1985 PAZAR SON SAYI

SEVDİKLERİNİZE ÖZEL

İNSANA SAYGI DEMOKRASİYE SAYGI

YIL:1 SAYI 49   SAYFA:40      70 TL.

TUNCAY ÖZKAN

NURDAN ERKEBAY

ASUMAN AYDIN

İLHAN OĞUZ

DOĞAN HIZLAN

AZİZ NESİN

TUNCAY ARTUN

JÜLİDE ERGÜDER

HALUK ŞAHİN

EMRE KONGAR

SEMİH BALCIOĞLU

CEVAT GERAY

OKTAY KURTBÖKE

TUĞRUL ŞAVKAY

EMİN ÇÖLAŞAN

KURTHAN FİŞEK

ERGUN HİÇYILMAZ

LEYLA İSMİER

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün iş hayatınızda disiplinli ve kararlı bir şekilde ilerlemeye devam edebilirsiniz. Sabırlı ve detaycı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize adım adım daha da yaklaşabilirsiniz. Ancak, fazla detaya boğulmadan büyük resmi görmeyi de ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. Özel hayatınızda ise iletişimde dikkatli olmalı ve partnerinizle aranızdaki anlaşmazlıkları daha sakin bir şekilde çözmeye çalışmalısınız. Ayrıca bugün maddi konularda da dikkatli ve tutumlu olmanız faydalı olacaktır.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47