Eskişehir Şehir Tiyatroları’nın “Ödenmeyecek, Ödemiyoruz”

Eskişehir Şehir Tiyatroları’nın “Ödenmeyecek, Ödemiyoruz”

 Oyunu İstanbul’da Sahnelenecek

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın, yeni sezonda sahnelemeye başladığı “Ödenmeyecek Ödemiyoruz” adlı oyunu İstanbul Şehir Tiyatroları’na konuk oluyor. 

Eskişehir Şehir Tiyatroları, 26-29 Nisan Tarihleri arasında Eskişehir seyircisinin beğenisini kazanan “ Ödenmeyecek Ödemiyoruz ” adlı oyununu, İstanbul Şehir Tiyatrosu, Kadıköy Müze Gazhane Prof. Dr. Sevda Şener Sahnesinde İstanbul seyircisi ile buluşturuyor.

Dünyaca ünlü İtalyan oyun yazarı Dario Fo’nun kaleme aldığı, Füsun Demirel’in Türkçemize kazandırdığı oyunun yönetmenliğini Burcu Tutkun Turan gerçekleştirdi.

İstanbul’da 4 günde 6 temsil sahnelenecek olan oyun, yoksulluğun, açlığın ve hiç bitmeyen yaşam mücadelesinin toplum üzerindeki kıyıcı etkilerini oldukça çarpıcı bir dille ele alıyor. Yaşadığı şehirdeki bir marketi yağmalayan bir kadının başına gelenlerin anlatıldığı oyunda Şehir Tiyatroları sanatçıları Özlem Akdoğan, Özlem Baykara, Tolga Tümer, Serkan Sezgin, Berkay Gökçek ve Gamze Kılıkçı rol alıyorlar.

Biletleri satışa çıktığı gün tükenen ve izleyenlere, kahkaha ve gözyaşının birbirine karıştığı farklı duygulanımlar yaşatan “Ödenmeyecek Ödemiyoruz” adlı oyun, İstanbul seyircisi ile buluşmak için gün sayıyor.  

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47