“Düşenler”, 22 Mart’ta K! Kültüral Performing Arts’ta Seyircisiyle Buluşacak

“Düşenler”, 22 Mart’ta K! Kültüral Performing Arts’ta Seyircisiyle Buluşacak

Gizem Kurtulmuş’un kaleme aldığı Yağmur Yağmurun yönettiği ve Ayşe Lebriz Berkem, Ahmet İlker Ergin, Şakir Güler ve Eren Çiğdemin rol aldığı Düşenler, 22 Mart Salı akşamı saat 20.30da K! Kültüral Performing Artsta seyircisiyle buluşacak.

Tufanda yalnız bırakılan bir yaratık, hafızası gidip gelen bir balık ve insan gibi yaşayabileceği bir yere gitmek isteyen cansız bir manken bir gün en dipte karşılaşırlar. Eğer simaları bildik, anlattıkları tanıdık ve oldukları yer olduğunuz yer gibi gelirse sakın endişelenmeyin. Derin bir nefes alın ve düşenlerin dünyasına bir de dışarıdan bakın. Gizem Kurtulmuş’un Yeni Metin Oyun Yazarlığı Atölyesi kapsamında kaleme aldığı Düşenler, sahnelenmiş okuma tiyatrosu olarak izleyicisiyle buluşmayı sürdürüyor. Yağmur Yağmur’un yönettiği Ayşe Lebriz Berkem, Ahmet İlker Ergin, Şakir Güler ve Eren Çiğdem’in rol aldığı oyun, 22 Mart Salı akşamı saat 20.30’da K! Kültüral Performing Arts’ta seyircisiyle buluşacak.

Biletler Biletix, JetGişe ve K! Sahne Gişe’de.

Oyunun Künyesi:

GalataPerform Yeni Metin & K! Kültüral Performing Arts
Yazar: Gizem Kurtulmuş
Konsept, Tasarım ve Yönetmen: Yağmur Yağmur
Proje Araştırma: Zeliha Gürsoy
Hareket Düzeni: Orçun Okurgan
Hareket Düzeni Asistanı: Dilek İlker Erkul
Yönetmen Yardımcısı: Merve Güran
Işık Tasarımı: Haluk Deniz Aydın
Mapping: Serkan Yavşan
Efekt: Metin Küçükyılmaz
Makyaj: Furkan Yalçıner
Efekt Uygulama: Enes Akyıldız
Asistan: Zeynep Duman

Oyuncular
Ayşe Lebriz Berkem

Ahmet İlker Ergin

Şakir Güler

Eren Çiğdem

K! Kültüral Performing Arts, sezon boyunca hem online hem de fiziki olarak hibrit bir programla seyircisiyle buluşmayı sürdürecek ve COVID-19 güvenlik yönergelerini izleyecektir. Yapımlar hakkında ayrıntılı bilgi için kultural.com.tr/tur/oyunlar/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47