Daft Punk’ın ‘yarısı’ Thomas Bangalter,

Daft Punk’ın ‘yarısı’ Thomas Bangalter,

 ilk solo projesini duyurdu

‘Daft Punk’ın yarısı’ olarak tanınan Fransız müzisyen Thomas Bangalter, ilk solo projesini duyurdu. Buna göre Bangalter, Mythologies balesinin müziğini besteleyecek.

Guy-Manuel de Homem-Christo ile birlikte eski Fransız house müzik ikilisi Daft Punk’ın yarısı olarak tanıtan müzisyen Thomas Bangalter, ilk solo projesini duyurdu.

Bangalter, Opéra National de Bordeaux ve Ballet Preljocaj iş birliğiyle sahnelenecek Mythologies balesinin müziğini besteleyecek.

Play Tuşu’nun haberine göre, 2022’de sahnelenmesi planlanan baleyi, Ballet Preljocaj kurucusu ve koreograf Angelin Preljocaj yönetiyor. Mythologies’i sahnede Orchestre National Bordeaux Aquitaine icra edecek.

Bangalter, 2018’de de Gaspar Noe’nin “Climax” filminin soundtrackleri için tek başına stüdyoya girmişti.

AYRILDIKLARINI VİDEO İLE DUYURMUŞLARDI

Daft Punk, 1993 yılında Guy-Manuel de Homem-Christo ve Thomas Bangalter tarafından Paris’te kurulan bir Fransız elektronik müzik ikilisiydi. Fransız house müzik hareketinin bir parçası olarak 1990’ların sonlarında popülerlik kazanan ikili; house müziğinin unsurlarını funk, techno, disko, rock ve synthpop ile birleştirerek takip eden yıllarda da başarılı oldu.

1999’dan bu yana halka açık görünümlerin çoğunda ve televizyonda robot kişilikleri üstlenmek ve nadiren röportaj vermek veya görünmek için süslü kask ve eldiven giydiler. Grup, 1996’dan 2008’e Ed Banger Records’un başkanı Pedro Winter tarafından yönetildi.

İkili, ayrıldıklarını 22 Şubat 2021’de YouTube kanallarında “Epilogue” adlı bir video yayınlayarak duyurdu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47