Country pop divası parti havasıyla dönüyor

Country pop divası parti havasıyla dönüyor

Müzik Vitrini’nde neler var? Sizler için hazırladık…

Müzik Vitrini

Country pop divası parti havasıyla dönüyor

Müzik vitrininde yeni yılın ilk güzel sürprizlerinden biri tüm zamanların en çok satan Country pop divası Shania Twain’in enerji dolu yepyeni parçası “Giddy Up” oldu. Shania Twain’ın yeni parçası, 3 Şubat’ta piyasaya çıkacak “Queen of Me” adını verdiği yeni albümünün de müjdesini veriyor. Twain, altı yıllık uzun bir aradan sonra piyasaya çıkacak yeni albümü hakkında ünlü Billboard dergisine konuşurken dinleyenlerin kendilerini iyi hissedecekleri bir albüm hazırladığına ilişkin ipuçları da vermiş. Bence Shania Twain, yeni şarkısı “Giddy Up” ile vaktinde Türkiye radyolarında da büyük ilgi gören hitlerinden biri olan “That Don’t Impress Me Much” ile saçtığı yüksek enerjiyi yeniden yakalıyor. O zamanlar Kiss FM ‘de şarkıyı en çok çalan DJ’lerden biri de bendim, itiraf ediyorum. 90’ların ortasından itibaren bir country yıldızı olarak farklı türleri buluşturan müzikleriyle pop süperstar havasını Taylor Swift’ten çok daha yıllar önce yakalayan Twain’in yeni albümünün prodüktörlüğünü İngilizlerin hit makinesi yapımcılarından David Stewart üstlenmiş. Netflix, belgesel filmi “Shania Twain: Not Just Girl” ile Twain’in pop tarihinin ikonlarından biri olduğunu yeniden hatırlatmışken kariyerinin altıncı stüdyo albümü de yakında dinleyiciyle buluşuyor. Eğlenceli şarkının flörtöz sözleri de tıpkı adı gibi baş döndürücü. Şarkının video klibine de bir ara YouTube üzerinden mutlaka göz atın. Klipte çamaşırhaneden, araba yıkamaya, restorandan, markete herkes her yerde dans ediyor. Anlayacağınız Shania Twain tam bir parti havasıyla geri dönüyor.

 

 

Dönenin Haline

Müzik vitrininde Türkiye cephesindeki hip hop hâkimiyeti ve neredeyse tutan her hip hop şarkıdaki arabesk havası ve gırtlağı pop türüne de bulaşıyor. Yeni çıkan pop şarkıların söyleyişleri artık bambaşka bir söyleyiş ve estetikli hatunlar gibi hepsi birbirine benziyor. Yeniler arasında sözleri ve bestesi Berkay Altunyay’a ait olan “Dönenin Haline” tam da son dönem şarkıların özeti gibi. Sony Music Türkiye etiketiyle yayımlanan şarkısı öyle melez ki farklı türleri seven herkes şarkının en az bir kısmını sevebilir ama bütününü sevmeniz mümkün mü bilemem. Şarkının Kapadokya’da çekilmiş mistik bir klibi de var. Ne var ki klipte de şarkıda olduğu gibi ne yapacaklarına karar verememişler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün özellikle iletişim konularında başarılı olabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle anlaşmalar yapabilir, projelerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Karşınızdaki insanlarla açık ve net iletişim kurmaya özen gösterin ve sorumluluklarınızı yerine getirirken hızlı ve kararlı adımlar atın. Ayrıca bugün içinizdeki enerjiyi harekete geçirici aktivitelere yönlendirmek size iyi gelebilir. Her zamankinden daha cesur ve girişken olun, kendinize olan güveninizi arttırın.

BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Yengeç burcunu bekleyen sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi ifade etme konusunda daha cesur olmalı ve iç sesinizi dinlemelisiniz. İş hayatında yeni fırsatlarla karşılaşabilir, farklı projelere adım atabilirsiniz. Kendinize olan güveninizi artırarak, bugünü en verimli şekilde geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle de daha fazla vakit geçirmeye özen gösterin. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM