AKTÜEL 2-8 KASIM 2000 1.250.000 TL.

AKTÜEL 2-8 KASIM 2000 1.250.000 TL.

180 SAYFA  KUŞE KAĞIT VE KAPAK

METİN SOYSAL

ÖNAY BİLGİN

ERCAN ARIKLI

AHMET ALTAN

CAN DÜNDAR

BAHADIR ÖZDENER

AHMET TURAN ALKAN

NECDET AÇAN

MİNE AKVERDİ

TUNCAY OPÇİN

AYLİN LİVANELİ

MORDİLLO

ELİF BİLGİN

ARDA USKAN

AŞKIN NUR YENGİ

EFKAN KULA

TAYFUN TALİPOĞLU

MÜMTAZ SEVİNÇ

SALİH MEMECAN

NUR ÇİNTAY

fiyat : 51 tl.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün iş hayatınızda disiplinli ve kararlı bir şekilde ilerlemeye devam edebilirsiniz. Sabırlı ve detaycı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize adım adım daha da yaklaşabilirsiniz. Ancak, fazla detaya boğulmadan büyük resmi görmeyi de ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. Özel hayatınızda ise iletişimde dikkatli olmalı ve partnerinizle aranızdaki anlaşmazlıkları daha sakin bir şekilde çözmeye çalışmalısınız. Ayrıca bugün maddi konularda da dikkatli ve tutumlu olmanız faydalı olacaktır.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47