Bob Dylan duyurdu: George Harrison’la birlikte kaydettikleri albüm yolda

Bob Dylan duyurdu: George Harrison’la birlikte kaydettikleri albüm yolda

Bob Dylan, kişisel arşivinin önemli parçalarından biri olan George Harrison ile 1970’lerde kaydettiği “1970 (50th Anniversary Collection)” adlı bir albümün yolda olduğunu duyurdu.

George Harrison & Bob Dylan

Dylan’ın o yıllarda kaydettiği müziğe odaklanan ve üç CD’den oluşacak set, hem “Self Portrait” hem de “New Morning” albümlerinin ortaya çıkmasına neden olan prova kayıtlarını dinleyiciye sunacak. O yıl çıkardığı iki albümün yanı sıra “Alligator Man” gibi popüler Dylan şarkılarının alternatif versiyonlarını ve enstrümantal versiyonlarını barındıracak.

playtuşu’nun aktardığına göre, yaklaşık 70 şarkılık bu kaydın en değerli kısmı, Bob Dylan ve George Harrison’ın 1 Mayıs 1970’te kaydettikleri ve bugüne kadar hiç yayımlanmayan stüdyo kayıtları. İkili, Dylan’ın “One Too Many Mornings”, “Gates of Eden” ve “Mama, You Been on My Mind” gibi şarkılarını kaydetmesinin yanında, The Everly Brothers’ın “All I Need Is Dream” ve Carl Perkins’in “Matchbox” gibi şarkılarını cover’lamıştı.

Koleksiyonun tamamı, yeni kapak görseli ve Michael Simmons’ın notlarını içeren özel içeriklerle gelecek. Dylan’ın web sitesinde 20 ABD doları tutarında ön siparişe açılan albümün içeriği hemen aşağıdan öğrenilebilir. Albümü tamamı ise 26 Şubat’ta yayımlanacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47