“10. Urla Toprak Sahne Tiyatro Festivali”

“10. Urla Toprak Sahne Tiyatro Festivali”

ne Başvurular Başladı

Toprak Sahne Tiyatro Festivali, dolu dolu içeriği ve enerjisiyle bu yıl 25-26-27-28-29 Temmuz da Urla’da 10.kez düzenleniyor.

2011 yılında ilki düzenlenen Toprak Sahne Tiyatro Festivali, dolu dolu içeriği ve enerjisiyle bu yıl 25-26-27-28-29 Temmuz da Urla’da 10.kez “Merhaba” diyor. Türkiye’nin her yerinden katılacak özel profesyonel ve kurum tiyatrolarının katılacağı festival yine Urla’nın mahallelerine, köylerine ve sokaklarına tiyatro götürecek.

5 gün sürecek festivalde Bademler, Özbek, Balıklıova, Uzunkuyu,Barbaros köylerinde ve Urla merkeze kurulacak meydan sahnesinde, Atatürk Kültür Merkezi ‘nde  çocuk ve yetişkin tiyatro oyunları sahnelenecek.

Festival süresince 250 tiyatro sanatçısı çadırda konaklayarak birlikte sanatsal bir üretim sürecine girecekler. 15 Haziran da son bulacak Festival başvuruları Toprak Sahne Tiyatrosu web sitesi üzerinden yapılacak.

“Urla’nın mahallelerinde, köylerinde , sokaklarında tiyatro var!” sloganıyla gerçekleşecek festivale birçok akademisyen, usta tiyatro sanatçıları ve yurtdışı tiyatro ekipleri de misafir olacak.

Festivalin son gününde ise 5 gün boyunca seyirci karşısına çıkan oyunlar arasından “Festivalin En’leri” seçilecek.

3ing

Bireysel katılımcılar da katılabilecek

Festival bu yıl herhangi bir ekiple bağı olmayan bireysel katılımcıları da ağırlayacak. Bireysel katılımcılar da  atölyelere katılarak festival heyecanına ortak olabilecekler.

Toprak Sahne Tiyatrosu Temmuz ayında tüm İzmir’i festivali takip etmeleri için Urla’ya davet ediyor.

Festivale başvurmak isteyen tiyatro ekipleri www.topraksahnetiyatrosu.com.tr adresinden başvuru yapabilecekler.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün özellikle iletişim konularında başarılı olabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle anlaşmalar yapabilir, projelerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Karşınızdaki insanlarla açık ve net iletişim kurmaya özen gösterin ve sorumluluklarınızı yerine getirirken hızlı ve kararlı adımlar atın. Ayrıca bugün içinizdeki enerjiyi harekete geçirici aktivitelere yönlendirmek size iyi gelebilir. Her zamankinden daha cesur ve girişken olun, kendinize olan güveninizi arttırın.

BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Yengeç burcunu bekleyen sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi ifade etme konusunda daha cesur olmalı ve iç sesinizi dinlemelisiniz. İş hayatında yeni fırsatlarla karşılaşabilir, farklı projelere adım atabilirsiniz. Kendinize olan güveninizi artırarak, bugünü en verimli şekilde geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle de daha fazla vakit geçirmeye özen gösterin. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM