İstanbul Komedi Festivali’nin Son Haftasında 25 Etkinlik Seyirciyle Buluşacak

İstanbul Komedi Festivali’nin Son Haftasında 25 Etkinlik Seyirciyle Buluşacak

Britanyalı komedyen Matt Richardson, Meksika Açmazı’nın sevilen ismi Anlatanadam, Cem İşçiler & Fazlı Polat, Neyzen Tevfik’in hayat hikayesine ve dünyasına ışık tutanyıllar sonra tiyatro sahnelerine döndüğü tek kişilik oyunu Neyzen Tevfik “Hiç” ile Uğur Yücel, Sebastian Seidel’in yazdığı, Rüştü Onur Atilla, Doğan Akdoğan, Berkay Tulumbacı, Dilşah Demir Arslan’ın başarılı performanslarıyla “Seçim Dansı”, Barış Balkır & İsmail Nuri, Sedef İybar, Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu’nun gerçekleştireceği Aşk “Boğaz”dan Geçer Mi?”, yeni stand-up oyunu “bi nevi BARBARELLA” ile sevilen radyocu Yasemin Şefik, “Biri Flört Mü Dedi?” ile başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu, “Burda Olan Burda Kalır” ile Zafer Algöz & Can Yılmaz, “Biraz Öyle, Biraz Böyle” adlı stand-up gösterisi ile Geveze, Çağlar Çorumlu’nun yönettiği ve başrolünde olduğu “Şakşakçılar”, popüler kültür bilginlerinin kıyasıya yarışacağı Şokopop Quiz Night, Orhan Veli Kanık, Melih Cevdet Anday, Nurullah Ataç, Sait Faik Abasıyanık, Suat Derviş, Halim Şefik Güzelson gibi karakterlerin dünyasından İstanbul’u anlatan ve yoğun ilgi gören Semaver Kumpanya’nın “Güzel Son” adlı oyunu, Deniz GöktaşBuse Sinem İren, Doğu Demirkol sezon boyunca kapalı gişe sahnelenen Güldür Güldür Show, Çok Güzel Hareketler 2BKM Mutfak ve BKM Çarşı etkinliklerinin yanı sıra minik seyirciler için Türkçe Benim Evim – Kelimeler Adası ve Bully Bully ve festivalin son gününde; “Aile Arasında” filminin senaristi Gülse Birsel ve yönetmeni Ozan Açıktan’ın içten sohbeti ile konuk olacağı, sinema eleştirmeni Mehmet Açar moderatörlüğünde “Mehmet Açar ile Aile Arasında Film Okuması” bu hafta İstanbul Komedi Festivali’nde.

Ali Sunal

İSTANBUL KOMEDİ FESTİVALİ’NDE BU HAFTA 25 ETKİNLİK! 

28 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikler;

28 Kasım BKM Mutfak Çarşı: Falan Stand Up
               28 Kasım Caddebostan Kültür Merkezi: Anlatanadam – Stand Up
               28 Kasım Maximum Uniq Hall: Cem İşçiler & Fazlı Polat – Çimen Show – Biz Bize Çekimsiz
               29 Kasım BKM Mutfak Çarşı: BKM Mutfak +1 Stand Up Gecesi
               29 Kasım Beşiktaş Kültür Merkezi: Güldür Güldür Show
               29 Kasım Maximum Uniq Box: Matt Richardson
               29 Kasım Bostancı Gösteri Merkezi: Uğur Yücel – Neyzen Tevfik Hiç
               30 Kasım İş Mekan: Barış Balkır – İsmail Nuri
               30 Kasım Duru Tiyatro – Watergarden Performans Merkezi: Seçim Dansı
               30 Kasım Maximum Uniq Box: Aşk Boğaz’dan Geçer Mi?
               1 Aralık BKM Mutfak Çarşı: Yasemin Şefik – bi nevi BARBARELLA
               1 Aralık İş Sanat İş Kuleleri Salonu: Zafer Algöz & Can Yılmaz – Burda Olan Burda Kalır
               1 Aralık Maximum Uniq Box: Esra Dermancıoğlu – Biri Flört Mü Dedi?

Film Okumaları

               1 Aralık BKM Mutfak Uniq: Biraz Öyle Biraz Böyle              
               2 Aralık BKM Mutfak Uniq: Türkçe Benim Evim – Kelimeler Adası              
               2 Aralık BKM Mutfak Çarşı: BKM Mutfak +1 Stand Up Gecesi
               2 Aralık TiyatroOps: Şakşakçılar
               2 Aralık Beşiktaş Kültür Merkezi: Çok Güzel Hareketler 2
               2 Aralık Maximum Uniq Box: Şokopop Quiz Nigt
               3 Aralık Maximum Uniq Box: Bully Bully
               3 Aralık Çevre Tiyatrosu: Güzel Son
               3 Aralık Beşiktaş Kültür Merkezi:  Deniz Göktaş
               3 Aralık BKM Mutfak Çarşı: Buse Sinem İren
               3 Aralık Bostancı Gösteri Merkezi: Doğu Demirkol              
               4 Aralık Zorlu PSM Touche: Mehmet Açar ile Aile Arasında Film Okuması
               (Moderatör: Mehmet Açar, Konuklar: Gülse Birsel ve Ozan Açıktan)

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün kendinizi duygusal olarak daha hassas hissedebilirsiniz. İletişim kurarken dikkatli olmak ve empati göstermek önemli olacaktır. Özellikle iş ilişkilerinizde anlaşmazlıklardan kaçınmaya özen göstermelisiniz. Sağlığınıza özen göstermek ve dinlenmeye zaman ayırmak da bugünün önemli konuları arasında olabilir. Hayatınızda olumlu değişiklikler yapmak için uygun bir gün olabilir.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün sabırlı ve kararlı bir tutum sergilemen gerekebilir. İçsel huzurunu korumak için kendine zaman ayırman ve kendini dinlemen önemli olacak. Finansal konularda dikkatli olmalısın ve ani harcamalardan kaçınmalısın. İletişimde anlaşmazlıklardan kaçınmak için açık ve net ifadeler kullanmanda fayda var. Bugün, sevdiklerinle kaliteli vakit geçirmek seni rahatlatacaktır.

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle iletişiminizde daha anlayışlı ve sabırlı olmaya çalışmalısınız. Kendinize zaman ayırarak içsel dengeyi sağlamak için meditasyon gibi tekniklere başvurabilirsiniz. İş hayatınızda ise özgüveninizi yükseltmek için cesur adımlar atmanız gerekebilir. Kendinize olan güveniniz, başarıyı da beraberinde getirecektir.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün daha meraklı ve keşfetmeye daha istekli olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak çözüm bulabileceğiniz konular karşınıza çıkabilir. Kendinize zaman ayırarak ruh halinizi dengeleyebilirsiniz. Enerjinizi olumlu ve yapıcı şekilde kullanmaya özen gösterin. İletişim konularında olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bu süreci keyifli ve verimli hale getirmek için içsel gücünüzü ve liderlik yeteneklerinizi kullanabilirsiniz.

BAŞAK BURCU YORUMU

Tabii ki! Başak burcu için bugün, iş hayatında verimli ve başarılı olabileceğiniz bir gün olabilir. Zihniniz oldukça net ve odaklı olacak ve hedeflerinize ulaşmak için gereken adımları atacaksınız. İlişkilerinizde ise daha anlayışlı ve sabırlı olmanız gerekebilir. Sevdiklerinize karşı duyarlılık göstermek ilişkilerinizi olumlu yönde etkileyebilir. İyi bir gün geçirmeniz dileğiyle!

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün ilişkilerinizde dengeyi sağlamak için çaba harcamanız gerekebilir. Duygusal konularda karşı tarafı anlamaya çalışmak ve empati göstermek önemli olacak. İletişimde açık ve net olmaya özen gösterin. Kararlarınızı dengeli bir şekilde vermek için içsel dengeye odaklanın. Bugün kendinize zaman ayırarak iç huzuru bulabilirsiniz.

AKREP BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Akrep burcu için; iş hayatında hedeflerinize odaklanmanız gerekebilir. Enerjinizi doğru yönlendirmek ve sabırlı olmak, başarıya giden yolda sizin için önemli olacak. İlişkilerinizde ise dürüst ve açık olmaya özen göstermelisiniz. Sevdiklerinizle aranızdaki iletişimi güçlendirmek için anlayışlı ve empatik olmanız faydalı olacaktır. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün iş odaklı bir gün geçirebilirsiniz. Odaklanma ve disiplin konusunda başarılı olabilir, hedeflerinize doğru ilerleyebilirsiniz. Ancak özel hayatınızda iletişim sorunları yaşayabilir, duygusal açıdan zorlanabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı unutmayın ve gerektiğinde destek almayı da sakın ihmal etmeyin. Enerjinizi dengede tutmak için meditasyon veya yoga gibi aktiviteler size iyi gelebilir. İyi bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM