Yüzüklerin Efendisi’nin dizisi ilk günde 25 milyondan fazla izlenmiş

Yüzüklerin Efendisi’nin dizisi ilk günde 25 milyondan fazla izlenmiş

ABD merkezli ticaret, online hizmet ve medya şirketi Amazon’un dev bütçeli dizisi “Yüzüklerin Efendisi”nin ilk gün verileri kamuoyu ile paylaşıldı.

Yüzüklerin Efendisi’nin dizisi ilk günde 25 milyondan fazla izlenmiş

Dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından biri olan Amazon’un bünyesindeki Amazon Prime’da hafta içi yayınlanmaya başlanan “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri” serisinin ilk verileri kamuoyu ile paylaşıldı.

Amazon tarafından yapılan açıklamada ünlü yazar J.R.R.R Tolkien tarafından yaratılan Yüzüklerin Efendisi evrenini ilk gün dünya çapında25 milyondan fazla izleyici seyretti. Hobbit filminden önceki birkaç bin yıl öncesinin anlatıldığı dizi şirketin en çok izlenen yapımı haline geldi.

Dizinin Londra’daki galasına çok sayıda hayran özel kostümlerle gelmişti.

Genelde kendi yapımları ile ilgili izlenme verilerini kamuoyu ile paylaşmayan Amazon, bu dizi için 1 milyar dolar harcamıştı. Yüzüklerin Efendisi hikayesinin yayın haklarını almak için şirketin 250 milyon doları gözden çıkardığı da belirtilmişti.

Netflix ve Disney+ ile rekabet halinde olan Amazon’un bu yapımı aynı anda 240’tan fazla ülkede yayınlanmıştı. Online platformlar rekabeti artırmak için özel yapımlara ağırlık vermeye başladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47