Yankı Yazgan ile Yaşam Üzerine Bir Sohbet

Yankı Yazgan ile Yaşam Üzerine Bir Sohbet

İnsan İnsana programının bu bölümünde değerli dostum Yankı Yazgan ile yaşam üzerine bir sohbet gerçekleştiriyoruz. İyi seyirler. *** – Toplumsal olarak değişiyor muyuz? – Problem çözme yöntemlerimiz değişiyor mu? – Sorumluluk alma konusunda cesaretli miyiz? – Son yıllarda beyin çalışmaları ne durumda? – Beyin çalışmalarında nelerin farkıdayız? – Beyin fonksiyonlarımız nasıl çalışıyor? – Okul öncesi eğitimin önemi nedir? – Düşüncenin yaşam içindeki önemi nedir? – Yaşamda sahiciliğin önemi nedir? – Okullar nasıl daha iyi olur?

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47