X-Files dizisinin yıldızına yeni reklam filmi için rekor ücret

X-Files dizisinin yıldızına yeni reklam filmi için rekor ücret

“X-Files” dizisindeki Ajan Dana Scully rolüyle hafızalara kazınan aktris Gillian Anderson, bir siber güvenlik firmasının reklam filmi için yaklaşık 1 milyon TL’lik bir ücretle kamera karşısına geçti.

X-Files dizisinin yıldızına yeni reklam filmi için rekor ücret

Yayınlandığı yıllarda fırtınalar estiren ünlü bilimkurgu dizisi “X-Files”da Ajan Dana Scully rolünü canlandıran 53 yaşındaki Amerikalı aktris Gillian Anderson, yeni bir reklam filminde rol aldı.

Daily Mail’in haberine göre, Palo Alto Networks’ün reklam filminde yer alan ünlü aktris, bu işbirliğinden yaklaşık 1 milyon TL (500 bin Sterlin) değerinde bir ücret aldı.

X-Files…

Anderson, geçen hafta televizyonda ve internette gösterilecek dört reklam filmini çekerken Londra’da görüldü. Taba rengi bir palto giyen ve sarı uzun saçlarla görülen yıldızın göz alıcı görüntüsünden bir şey kaybetmediği görüldü. Yakasında da Palo Alto Networks’ün logosuna benzeyen kırmızı bir broş yer aldı.

Gillian Anderson…

Palo Alto Networks’e yakın bir kaynak, “Gillian Anderson, ‘X-Files’ zamanlarından beri birçok rolde yer almasına rağmen, Ajan Scully’yi oynadığı için sevgiyle hatırlanıyor. İkonik bir karakterdi, bu yüzden onu düşündüğünüzde akla uzaylılar, siber uzay ve paranormal aktiviteler geliyor. Anderson, bilgisayar sistemlerini kötü niyetli saldırılara karşı savunma konusunda uzmanlaşmış bir şirket için mükemmel bir yüz” dedi.

Ünlü aktris, kısa süre önce Netflix draması “The Crown”da Margaret Thatcher olarak rol aldı ve ayrıca BBC2 suç draması “The Fall”da Dedektif Stella Gibson’ı ve Netflix komedisi “Sex Education”da terapist Jean Milburn’ü canlandırdı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün özellikle iletişim konularında başarılı olabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle anlaşmalar yapabilir, projelerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Karşınızdaki insanlarla açık ve net iletişim kurmaya özen gösterin ve sorumluluklarınızı yerine getirirken hızlı ve kararlı adımlar atın. Ayrıca bugün içinizdeki enerjiyi harekete geçirici aktivitelere yönlendirmek size iyi gelebilir. Her zamankinden daha cesur ve girişken olun, kendinize olan güveninizi arttırın.

BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Yengeç burcunu bekleyen sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi ifade etme konusunda daha cesur olmalı ve iç sesinizi dinlemelisiniz. İş hayatında yeni fırsatlarla karşılaşabilir, farklı projelere adım atabilirsiniz. Kendinize olan güveninizi artırarak, bugünü en verimli şekilde geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle de daha fazla vakit geçirmeye özen gösterin. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM