Victoria Beckham’dan David Beckham’a özel Spice Girls şovu

Victoria Beckham’dan David Beckham’a özel Spice Girls şovu

Victoria Beckham’dan David Beckham’a özel Spice Girls şovu

Victoria Beckham, bu hafta sonu 1997’de Spice Girls’ün hit şarkılarından “Stop” şarkısını söyleyerek karaoke yaptı. Beckham’ın yalın ayak dans ederek şarkı söylediği o anları ise kocası David Beckham sosyal medyada paylaştı.

Victoria Beckham’dan David Beckham’a özel Spice Girls şovu

David Beckham’ın son Instagram paylaşımına beğeni yağdı. Beckham, eşi Victoria Beckham’ın karaoke yaparkenki görüntülerini paylaştı.

Spice Girls’te Posh Spice olarak bilinen Victoria Beckham, grubunun hit parçalarından Stop ile dans etti. David Beckham’ın paylaşımından sonra da “Sadece senin için David” yazdı.

Beckham’ın paylaşımından sonra Spice Girls üyesi Mel C’de yorum yapmadan edemedi. Mel C, grup arkadaşının performansı için “Provalara önden başladığını görmek güzel!” diye yazdı.

Victoria Beckham, daha önce söz verdiği işleri nedeniyle 2019 Spice World turu sırasında gruba katılamamıştı, ancak geçen yaz grupla yeniden bir araya geldi.

Beckham’ın görüntülerine hayranlar da kayıtsız kalmadı. “Seni geri istiyoruz “, “seni seviyoruz”, “2023’te bekliyoruz” diye yazan çok sayıda hayran oldu.

Spice Girls hayranları, Victoria Beckham’a hayranlıklarını dile getirse de Posh Spice’ın kızı onlar kadar annesini takdir etmiyor gibi. Beckham, bir röportajında kızının o dönemdeki tarzını pek beğenmediğini anlattı: “Aslında geçenlerde bana dedi ki, ‘Anne, Spice Girls’deyken bazı resimlerini gördüm ve eteklerin kabul edilemez. Sadece çok kısalar’ dedi. Sonra David de konuştu ve ‘Kesinlikle Harper! Gerçekten, gerçekten öyleydiler.’ Ve aslında eteklerimin kısa oluşundan oldukça iğrendi.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün iş hayatınızda daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Kararlarınızı sağlam temellere oturtarak adımlarınızı atmalısınız. Mantıklı düşünme ve disiplin bugün sizin için önemli olacaktır. İletişim konularında dikkatli olmanız gerekebilir. Sevdiklerinizle vakit geçirmek ise size iyi gelecektir. Uğraştığınız konulara odaklanarak verimli bir gün geçirebilirsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20