Victoria Beckham hiç şarkı söylemeden milyonlar kazandı

Victoria Beckham hiç şarkı söylemeden milyonlar kazandı

Victoria Beckham’ın, 2020 yılında şarkıcılıktan yaklaşık 8,5 milyon TL (430 bin sterlin) gibi önemli miktarda bir para kazandığı söyleniyor. Üstelik tek bir şarkı bile söylememiş olmasına rağmen…

Victoria Beckham hiç şarkı söylemeden milyonlar kazandı

The Sun’ın haberine göre, ünlü şarkıcı ve moda tasarımcısı Victoria Beckham, eski grubu Spice Girls’ün müzik şirketi Moody Productions üzerinden yaklaşık 8,5 milyon TL (430 bin sterlin) kazandı ve bu kazancından sadece 1,7 milyon TL’sini (86 bin sterlin) vergi olarak ödedi.

Ancak 47 yaşındaki Beckham, 2019’da yeniden bir araya gelen Spice Girls ekibine katılmayı reddetmişti. Bununla beraber, lisans anlaşmalarından yine de büyük bir gelir elde etmişti.

 

Spice Girls

MODA KARİYERİ SALLANTIDA

Victoria Beckham, müziği bıraktığı halde yine de iyi bir kazanç elde etti. Ama bununla beraber, aynı şey şu an aktif olarak yürüttüğü moda kariyeri için söylenemiyor.

2016 yılında kurduğu şirketi Victoria Beckham Beauty’nin, ilk günden bu yana kar elde edemediği ve toplamda 1 milyar TL’den fazla (50 milyon sterlin) zarara uğradığı açıklandı. Şirket, 2020’de de yaklaşık 166 milyon TL’lik (8,6 milyon sterlin) büyük bir zarara imza attı.

1999 yılından beri ünlü futbolcu David Beckham’la evli olan Victoria Beckham’ın bu evlilikten dört adet çocuğu bulunuyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47