Ünlü yıldız J.Lo isminin perde arkasını anlattı

Ünlü yıldız J.Lo isminin perde arkasını anlattı

Gösteri dünyasının önde gelen isimlerinden Jennifer Lopez, 20 yıl sonra kendisine J.Lo takma adını kimin verdiğini açıkladı.

Ünlü yıldız J.Lo isminin perde arkasını anlattı

1986’da My Little Girl isimli filmde küçük bir rol aldığında kariyerinin ulaşacağı noktadan habersizdi. Jennifer Lopez, oyunculuk kariyeri ile adım attığı gösteri dünyasına; 1999’da piyasaya sürdüğü ilk albümüyle müzik alanında da başarılı bir kariyer yapacağının işaretlerini vermiş oldu.

2001 yılında çıkardığı J.Lo albümünden sonra ise artık herkes onu J.Lo olarak anmaya başladı. 51 yaşındaki yıldız 20 yıl sonra kendisine bu takmadı veren ismi açıkladı.

InStyle dergisinin gerçekleştirdiği röportajda ilk albümü için stüdyoya girdiğinde Heavy D.’nin de sık sık stüdyoya geldiğini ve kendisine Jenny-Lo, Jennifer-Lo veya J.Lo diye hitap ettiğini anlattı. Waiting For Tonight ve If You Had My Love gibi hitlerinin albümü için hazırlıklar tamamlandığında artık tamamen J.Lo ismini kullanmaya karar verir ve ilk albümü olan On The 6 sonrası çıkaracağı ikinci albümü, bu isimle yayınlar.

30 yıllık dans, müzik, oyunculuk kariyeri ile ilgili de açıklamalar yapan Lopez; “Yaptığım şeyi seviyorum. Bu konuda tutkuluyum. Bana bir iş gibi görünmüyor. Hatta açıkçası bir rüya yaşadığımı söyleyebilirim ve uyandığım her gün için minnettarım. Yaptığım şey için yorulmak bilmeyen enerjim var. Hem kişisel hem de profesyonel olarak bana yardımcı olan harika bir ekibim var. Gerçekten en önemli şey; çevrenizde harika insanların olması” dedi.

Lopez’e, J.Lo isimini veren Amerikalı rapçi Heavy D. ise 2011 yılında 44 yaşındayken hayatını kaybetti. Heavy D, B.B. King’in düet albümü Deuces Wild’daki Keep It Coming adlı parçayı rap olarak yorumlamış ve Michael Jackson’ın hit şarkısı “Jam”de de rap bölümünü seslendirmişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU

Bugün saat 18.45'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar finansal konularda plan dışı değişiklikler olabilir. Gün içinde şartlara göre hareket etmekte fayda var. Bazı konularda isteklerinizi, hedeflerinizi sorgulama hali içinde olabilirsiniz.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak veya zihinsel olarak ikilemler arasında kalabilirsiniz. Yakınlarınızdan destek ve yardım görme arzusunda olabilir, aynı anda sevdiklerinize maddi veya manevi olarak yardım edebilirsiniz. Geleceğe yönelik bir kafa karışıklığınız olabilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün gündeminizdeki konuların derinine inmek, araştırmak ve öğrenmek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınız artabilir. Kadınlarla ilişkilerinizde daha uyumlu bir hava hakim olabilir. Rutinlerinizin ve alışkanlıklarnızın dışına çıkabilirsiniz.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün evinizle, finansal meselelerinizle ilgilenebilirsiniz. Aile üyelerinizle duygusal destekler içinde olmak ruhen size iyi gelebilir. Duygusal dalgalanmalara öğle saatlerinde açık olurken, karamsarlık ve umutsuzluk haline dikkat edin.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün alışkanlıklarınızda bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Zihni ve bedeni rahatlatacak aktivitelerle ilgilenmeye çalışın. Araştırma, okuma ve öğrenme ön planda olabilir. İş bağlantılarıyla yolculuklar ortaya çıkabilir. Bir teklif alabilirsiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün yaşamdan aldıklarınızı, verdiklerinizi sorgulayabilir ve ilişkilerinizde bir sorgulamaya girebilirsiniz. Özgüven ve öz değerinizi insanların size olan maddi-manevi fedakarlıkları üzerinden belirlemeyin. Kendinize daha şefkatli yaklaşın.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün Ay Balık burcunda ilerlerken sevdiğiniz şeyleri yapmaya, sevdiklerinizden beslenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Çocuklarla ilgili konular öne çıkabilir. Gündüz saatlerinde daha ılımlı ve iyicil havalar hakim. Yaratıcı yönünüz öne çıkabilir. Spiritüel konularla ilgilenebilirsiniz.

YAY BURCU YORUMU

Bugün aile üyeleri, akrabalar, geniş sosyal çevre ön planda olabilir. Bir yolculuk planı yapabilirsiniz. İnançlarınız ve değerleriniz doğrultusunda hareket etmek, kendi doğrularınızın arkasında durmak sizi daha iyi hissettirebilir. Karma ve ilahi adaletin çalıştığı durumlar olabilir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün iş ve özel ilişkilerinizde kendinize güvenmeniz, yetersizlik algısına girmemeniz gerekebilir. Geleceğinize dair hedeflerinizi yüksek tutmalı, kendinize dair beklentilerinizi düşürmemelisiniz. Kendinizi onaylamanız oldukça önemli.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

KOVA BURCU YORUMU

Bugün saat 18.45'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar ilişkiler öne çıkabilir. Sorumluluklar ve görevler ile ilişkiler arasında denge kurmanız gerekebilir. Araçlarla ilgili sorunlara dikkat etmeli. İş ve özel hayatınızda kritik konuşmalar yapmanız gereken durumlar oluşabilir.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

BALIK BURCU YORUMU

Bugün Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Yarın ise burcunuzda Dolunay gerçekleşecek. İlişkilerinizde bir toparlanma ve iyileşme içinde olduğunuzu hissedebilirsiniz. Duygularınız pozitif veya negatif fark etmeksizin daha yoğun yaşanacaktır. Geçmiş anılar, özlem uyanabilir.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM