Tüm dünyanın gözü kulağı bu davada:

Tüm dünyanın gözü kulağı bu davada:

Hollywood’un ünlü isimleri Johnny Depp için ne dedi?

Tüm dünyanın gözü kulağı Amber Heard ve Johnny Depp davasına çevrilmişken, ünlü isimlerin Depp hakkında söyledikleri yeniden gündeme geldi. Bir kısım, Depp’i alkol ve uyuşturucu problemleriyle suçlarken, bazı ünlüler de Depp’in hayatlarında gördükleri en harika kişi olduğunu vurguladı. İşte ünlü isimlerin Johnny Depp hakkındaki görüşleri;

Tüm dünyanın gözü kulağı bu davada: Hollywood’un ünlü isimleri Johnny Depp için ne dedi?

Bir zamanlar Hollywood’un gözde çiftlerinden biri olan Amber Heard ve Johnny Depp, şimdilerde birbirlerine karşı açtıkları hukukî savaşlarla gündemden düşmüyor. İkilinin davasıyla ilgili her gün yeni bir gelişme yaşanırken, Hollywood da deyim yerindeyse ikiye bölündü.

Depp ile çalışan çoğu ünlü isim ünlü aktörü savunurken, bazıları da Depp ile ilgili dikkat çeken iddialarda bulundu. ABD merkezli New York Post gazetesi, Depp’in eski rol arkadaşlarının ünlü aktörle ilgili düşüncelerini derledi.

Depp’in 1998’in kült klasiği “Fear and Loathing in Las Vegas”ta birlikte rol aldığı arkadaşı aktris Ellen Barkin, Depp’le oyunculuk dışında romantik ve cinsel bir ilişkisi olduğunu açıklamıştı. Barkin, ilişkileri sırasında Depp’in ona şarap şişesi fırlattığını söyledi. Şu anda 68 yaşında olan Barkin, aktörle bir otel odasında tartıştıklarını ve arkadaşlarının da olduğu sırada kendisine şarap şişesi fırlattığını söyledi. Ayrıca Depp’in eski karısı Amber Heard’ın “kıskanç bir adam” olduğu iddiasını da yineledi. Berkin, Depp’in sürekli kendisine ‘Kiminlesin? Neredesin?’ içerikli mesajlar attığını belirtti. 2019’da kaydedilen bir ifadesinde Barkin, “Sırtımda bir çizik vardı ve bir keresinde onu çok ama çok kızdırdı çünkü bunun kendisi olmayan biriyle birlikte olmamdan kaynaklandığı konusunda ısrar etti” demişti.

Ellen Barkin recalls Johnny Depp being 'jealous' and 'drunk'

Ellen Barkin

Depp’in eski menajeri Tracey Jacobs da aktörün uyuşturucu ve alkol nedeniyle çalışmakta bile zorlandığını iddia etti. Jacobs, Depp’in projelere geç gelmeye başladığını belirtirken bu durumun onun itibarını zedelediğini de şu sözlerle dile getirdi: “Bir film ekibi, başrolün ortaya çıkmasını beklemekten mutlu olmaz. İnsanlar durmadan onun hakkında konuşuyordu.” dedi.

Eski işletme müdürü Joel Mandel da Jacobs’ın iddialarına destek verirken, Depp’in harcama alışkanlıklarının 2011’de “endişe verici” hale geldiğini ve reçeteli ilaçlara binlerce dolar harcadığını iddia etti.

Ancak Depp hakkında olumsuz yorum yapanlara karşı Hollywood’un ünlü isimleri tam tersi görüşler paylaşıyor.

Eva Green

Depp’in “Karayip Korsanları”nda rol arkadaşı Eva Green, devam eden yasal mücadelesi boyunca aktörü Instagram hesabından birçok kez destekledi. Green, geçtiğimiz günlerde, “Johnny’nin iyi adını ve harika kalbinin ortaya çıkacağına ve hayatın onun ve ailesi için her zamankinden daha iyi olacağına hiç şüphem yok” yazdı.

Orlando Bloom

Orlando Bloom BBC’ye, 2003’teki “The Curse of the Black Pearl”de Depp ile çalışmanın şimdiye kadarki en eğlenceli şey olduğunu söylemişti.

45 yaşındaki Bloom, “Kahramanlarımdan biri olan Johnny Depp ile çalışmam ve onun işini nasıl yürüttüğünü görmem, kariyerimin bu aşamasında benim için gerçekten ilham vericiydi” dedi. Ayrıca Depp’in sanatına olan bağlılığını da övdü.

Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde konusu nedir, oyuncuları kimler? Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde ne zaman çekildi? - Takvim

Keira Knightley- Johnny Depp

Keira Knightley

Bir başka Karayip Korsanları oyuncusu olan Keira Knightley, 2003’te IGN’ye oyuncuların gülmekten sahneleri çekmekte zorlandıklarını söylemişti. Knightley, Depp için, “O harika biri. Bu gerçekten garip çünkü o büyük bir Hollywood yıldızı ama aynı zamanda çok iyi bir adam” demişti.

Angelina Jolie

Angelina Jolie, 2010 yapımı “The Tourist” filminde Depp’le birlikte çalışan ve oyuncuyu öven isimlerden biri. Jolie, daha önce yaptığı açıklamalarda, “O çok çok iyi bir adam. Onunla vakit geçirmek çok eğlenceli. Ancak o öylesine eğlenceli filmler yapan biri değil. Sette herkese her şeyini paylaşan, çok nazik, derin duygulara sahip bir sanatçı.” demişti.

Anne Hathaway, Alice Harikalar Diyarında Çekimlerinde Johnny Depp'le Yaşadığı Utandırıcı Anı Anlattı! | Anne hathaway, Johnny depp, Leydi

Anne Hathaway- Johnny Depp

Anne Hathaway

Anne Hathaway ve Depp, Tim Burton’ın “Alice Harikalar Diyarında” ve “Alice Through the Looking Glass” filmlerinde birlikte çalıştı.

2010’da Hathaway, Depp hakkında “Onun hakkında öyle bir gizemi var ki, hayranlarının ve medyanın ona yüklediğini hissediyorum. Ama o sizin kadar gerçek bir insan ve ben buna çok hayranım. Ünlü olmak onu zerre kadar değiştirmedi.” demişti.

Penelope Cruz

Aktris Penélope Cruz, “Karayip Korsanları” serisine katıldığında Depp ile tekrar çalışmak için sabırsızlandığını açıklamıştı. Cruz, ilk kez Blow’da bir araya geldiklerini belirtirken, “Blow’u çekerken harika bir deneyim yaşadık. Onunla çalışmayı çok özlemiştim. Biz yine çok eğlendik. Bazı günler, gülmemek için kendimizi kontrol etmekte bile zorlandık.” demişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün, Koç burcu için olduğu kadar diğer burçlar için de heyecan verici bir gün olabilir. İş alanında yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz, bu sebeple açık fikirli olmak ve fırsatları değerlendirmek önemli olacaktır. İletişim konularında dikkatli olmanız gerekebilir, çünkü yanlış anlaşılmalar olabilir. Özel hayatınızda ise romantik ve duygusal bir gün geçirebilirsiniz. Aşk yaşayabilir, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Kendinize zaman ayırıp rahatlama ve dinlenme fırsatı da bulabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir, bu sebeple hobilerinize veya sanatsal faaliyetlere yönelebilirsiniz. Enerjinizi olumlu yönde kullanarak keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün duygularınızın yoğunlaştığı bir gün olabilir. İçsel dünyanıza odaklanmak ve duygularınızı anlamak için zaman ayırabilirsiniz. Sevdiklerinizle iletişiminizi güçlendirmek için duygularınızı paylaşabilir ve anlayışlı olmaya özen gösterebilirsiniz. İş hayatınızda ise daha sabırlı ve kararlı olmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Önemli kararlar almadan önce durumları iyice değerlendirmenizde fayda var. Bugün kendinize zaman ayırarak kendinizi dinleyebilir ve içsel huzuru bulabilirsiniz.

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün duygusal olarak hassas olabilirsiniz ve çevrenizdeki insanların sözlerine daha fazla duyarlılık gösterebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek konusunda zorlanabilir ve içe kapanık bir tutum sergileyebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara karşı anlayışlı ve sabırlı olmalısınız. İş hayatınızda ise odaklanma güçlüğü yaşayabilirsiniz, bu nedenle dikkatinizi dağıtan unsurlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Ayaklarınızın yere sağlam basması gereken bir gün olabilir, mantıklı kararlar almaya özen göstermelisiniz.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün iletişim konularında dikkatli olmanız gerekebilir. Özellikle yakın çevrenizle iletişimde anlaşmazlıklara yol açabilecek durumlardan kaçınmaya çalışmalısınız. İletişim becerilerinizi kullanarak çözüm odaklı yaklaşımlar benimsemelisiniz. Ayrıca bugün içsel denge ve dinginliğe odaklanmak size iyi gelebilir. İyimser ve pozitif bir tutum sergileyerek günü olumlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün iş hayatınızda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Dikkatinizi detaylara vererek projelerinizi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Kişisel ilişkilerinizde ise anlayışlı ve sabırlı olmanız gereken bir gün olabilir. Sevdiklerinizle iletişiminizi kuvvetlendirerek olumlu enerjiyi paylaşabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın, fiziksel ve zihinsel olarak kendinizi iyi hissetmek için dinlenmeye ve beslenmeye dikkat etmelisiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Enerjinizi dengede tutmaya çalışın. Bugün, çevrenizdeki olumsuzluklardan etkilenmemek adına içsel denge ve huzurunuza odaklanın. Kendinize zaman ayırarak ruhunuzu besleyin ve pozitif düşüncelerle gününüzü geçirin. İletişim konularında dikkatli olun ve anlaşmazlıkların çözümü için sabırlı olun. Sevdiklerinizle sağlam iletişim kurmak için fırsatları değerlendirin.

AKREP BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün, Akrep burcu için ilişkilerle ilgili önemli konular gündeminizde olabilir. Partnerinizle iletişiminizi güçlendirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Aynı zamanda duygusal olarak biraz daha hassas olabilirsiniz, bu nedenle duygularınızı kontrol etmeye özen göstermelisiniz. İş hayatında ise yeni fırsatlarla karşılaşabilir ve kariyerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Bugün, enerjinizi pozitif ve yapıcı yönde kullanmak size fayda sağlayacaktır.

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün Oğlaklar için iletişimde güçlükler yaşayabilirsiniz. Duygularınızı ifade etmekte zorlanabilir ve karşı tarafı anlamakta zorlanabilirsiniz. Ancak sabırlı ve doğru iletişim kurmaya çalışarak bu durumu aşabilirsiniz. Kendinize zaman ayırın ve içsel dengenizi sağlamak için meditasyon ve yoga gibi aktiviteler yapabilirsiniz. Bugün detaylara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir, acele kararlardan kaçının. Enerjinizi planlı ve organize bir şekilde kullanarak günü verimli bir şekilde geçirebilirsiniz. Umarım bu bilgiler size yardımcı olur!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM