Soyut Padişah

Soyut Padişah

Soyut Padişah Fars-ı Âli Prömiyer: 13.01.1989 Küçük Sahne Yazan – Yöneten: Ferhan Şensoy Yönetmen Yardımcısı: Bican Günalan Gibi Yapanlar: Münir Özkul – Erol Günaydın – Ferhan Şensoy – Gülümser Gülhan – Rasim Öztekin – Tarık Pabuçcuoğlu – Parkan Özturan – Celal Belgil – Neslihan Kılıç – Serap Günaydın – Erkan Üçüncü – Bican Günalan – Neslihan Yeldan – Hakan Sepetçi – Arzu Bigat – Hüseyin Altuntaş – Caner Alkaya – Çağda Tokcan – Yüksel Gürsel – Zeynep Bayramoğlu – Mert Baykal Giysi: Ortaoyuncular Dekor: Ortaoyuncular Butafor: Ali Ortaköylü Işık ve Slayt: Erbil Çeviker Fotoğraf: Selçuk Önder Teknisyenler: Hüseyin Karacan – İsmail Çakıllı – Suat Tepe Çekim ve restorasyon: Bengitek – Ömer Şahin – www.bengitech.com Abone olmayı ve zilin sesini açmayı unutmayın! Yeni videolar adına destek olmak için bize katılın: https://www.youtube.com/ortaoyuncular…

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün iş hayatınızda disiplinli ve kararlı bir şekilde ilerlemeye devam edebilirsiniz. Sabırlı ve detaycı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize adım adım daha da yaklaşabilirsiniz. Ancak, fazla detaya boğulmadan büyük resmi görmeyi de ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. Özel hayatınızda ise iletişimde dikkatli olmalı ve partnerinizle aranızdaki anlaşmazlıkları daha sakin bir şekilde çözmeye çalışmalısınız. Ayrıca bugün maddi konularda da dikkatli ve tutumlu olmanız faydalı olacaktır.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47