Sharon Stone yeni DC filminde “kötü kadın”ı oynayacak

Sharon Stone yeni DC filminde “kötü kadın”ı oynayacak

Temel İçgüdü filmiyle tanınan ünlü aktris Sharon Stone, DC Comics’in yeni filminde rol almaya hazırlanıyor.

Sharon Stone yeni DC filminde “kötü kadın”ı oynayacak

64 yaşındaki ünlü oyuncu Sharon Stone, çizgi roman yayıncısı DC Comics’in yeni filmi “Blue Beetle”da rol alacak.

Casino filmiyle 1996 yılında Oscar’a aday gösterilen Stone, yeni filmi “Blue Beetle”da kötü karakter Victoria Kord’u canlandıracak.

Hayranları, Victoria Kord karakterinin, 2020’de Suicide Squad çizgi romanlarında kötü adam olarak yeniden tasarlanan zengin ve güçlü Ted Kord’un cinsiyet değiştirmiş bir versiyonu olacağını düşünüyor.

BLUE BEETLE FİLMİNİN KONUSU NE?

Filmde, Xolo Maridueña’nın canlandıracağı karakterin, memleketi El Paso’da, uzaydan gelen bir bok böceğini keşfetmesi ve böceğin saldırısına uğrayıp farklı özelliklere bürünmesi ve çeşitli silahlara sahip olması anlatılıyor.

Yapımcılığını Warner Bros.’un üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda George Lopez, Bruna Marquezine, Harvey Guillén, Adriana Barraza, Elpidia Carrillo, Damián Alcázar ve Belissa Escobedo da yer alıyor.

Angel Manuel Soto’nun yöneteceği filmin 18 Ağustos 2023’te ABD sinemalarında gösterime girmesi bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47