Seyyah Oyuncular Tiyatrosu’nun “Besim” Oyunu

Seyyah Oyuncular Tiyatrosu’nun “Besim” Oyunu

 10 Şubat’ta CKM’de

Seyyah Oyuncuların uzun yıllardır oynadıkları “Besim” oyunu, 10 Şubat Cumartesi 20.30’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde seyirci ile buluşacak. 

Sinan Koşan yazıp yönettiği oyunda Salih Ünal, Dilara Ergel, Melik Koşan yer alıyor. İstanbul’a gelen iki kardeşin parkta başlayan dramatik hikayesi bizi Anadolu’dan alıp İstanbul gettosunda bir madde bağımlılığının kıskacına bırakıyor. Aile ilişkilerinin sorgulandığı oyun dramatik finali ve yansımalarıyla kısa geçen bir hayatın arkasındaki gerçeklerle yüz yüze getiriyor. Gerçekçi oyunculuklar ve naif bir sahneleme ile hayat bulan oyun sezon boyunca Seyyah Oyuncular tarafından sahnelenmeyen devam edecek.

Dramatik bir anlatıyı komedi ile harmanlayarak anlatan oyun iki kardeşin zamansız ayrılıklarını, aile olma ve aidiyet duyguları ile seyirciyi karşı karşıya getiriyor. 

Ödüllü yazar ve oyuncu Sinan Koşan’dan içinizi hem üşütecek hem de ısıtacak bir abi kardeş hikayesi.

Oyunun Künyesi:

Yaş: 12+

Süre: 75 dk

Oyuncular: Sinan KOŞAN- Salih ÜNAL- Melik KOŞAN- Dilara ERGEL

Yazan: Sinan KOŞAN

Yönetmen: Sinan KOŞAN

Yapımcı:Seyyah Oyuncular Tiyatrosu

Ses Tasarım: Sahir YAVAŞ

Dekor Tasarım: Melik KOŞAN

Kostüm Tasarım: Cemrenaz TÜRKMEN

Müzik Tasarım: Asude KABADAYI

Işık Tasarım: Bekir Emre YILMAZ

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün iş hayatında çok yönlü düşünebilir, hedeflerinize doğru adımlar atabilirsiniz. Ancak dikkatli olmalı ve kararlarınızı iyi düşünmelisiniz. İletişim konularında sorunlar ortaya çıkabilir, bu yüzden duygularınızı net bir şekilde ifade etmeye çalışın. Kendinize zaman ayırıp dinlenmeyi unutmayın, enerjinizi dengede tutmalısınız. Özel hayatınızda ise romantik bir gün geçirebilirsiniz, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
CANEVİ

CANEVİ

Şubat 25, 2024, Yorum yok CANEVİ
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47