Robert Downey Jr., Hulk olması için

Robert Downey Jr., Hulk olması için

 Mark Ruffalo’yu ikna etmiş

Hulk olarak da bilinen Bruce Banner’ı oynayan Mark Ruffalo başlangıçta Marvel Sinematik Evreni’nde (MCU) olup olmama konusunda emin değildi. Ancak, Robert Downey Jr., ünlü oyuncuyu ikna etmeyi başardı.

Robert Downey Jr., Hulk olması için Mark Ruffalo’yu ikna etmiş

Bugün Keanu Reeves’den Jamie Dornan’a kadar herkes Marvel Sinematik Evreninin bir parçası olmak istiyor. Dünyanın en büyük süper kahraman serisi Hollywood’un en büyük ünlüleri ile çalışsa da her zaman oyuncular, süper kahraman sorumluluklarını üstlenmeye kolayca ikna olmuyor.

Hulk olarak da bilinen Bruce Banner’ı oynayan Mark Ruffalo da başlangıçta Marvel Sinematik Evreni’nde olup olmama konusunda emin değildi. Ancak, Robert Downey Jr., ünlü oyuncuyu ikna etmeyi başardı.

ROL İÇİN DOĞRU KİŞİ OLDUĞUNA İNANMAMIŞ

Tony Stark, Avengers’ı kötü adamlara karşı savaşmak için bir araya getirmekten sorumluydu ve Robert Downey Jr.’ın gerçek hayatta da çok benzer bir rol oynadığı ortaya çıktı. “Yenilmezler”de Bruce Banner’ı oynamak için Mark Ruffalo’ya ulaşıldığında, oyuncu korkmuş ve bundan emin değilmiş.

Geçen yıl Jimmy Fallon’ın Tonight Show’una konuk olan Ruffalo, kendisinden önce Hulk rolü çok iyi canlandırıldığı için bu role yeni neler ekleyebileceğini bilmediğini, bu yüzden de teklif geldiğinde endişelendiğini söylemişti.

Edward Norton, 2008 yapımı “The Incredible Hulk” filminde çizgi roman karakterini canlandırdı, ancak karakter o zamandan beri beyazperdede yeniden görülmedi. Ruffalo, o sırada bağımsız film kariyeri nedeniyle de oldukça tereddütlüydü. Ayrıca, rol için doğru kişi olduğuna da inanmıyordu. Filmi yazan ve yöneten Joss Whedon, Ruffalo’yu ikna etmeye çalıştı, ancak müstakbel rol arkadaşı Robert Downey Jr., onu arayana kadar ikna olmadı.

DEMİR ADAM İŞ BAŞINDA: HULK’I İKNA ETTİ

Ruffalo, Downey’den bir telefon aldı ve basitçe “Ruffalo, hadi gidelim. Bunu aldık” dedi. Ve bu kadar; Mark Ruffalo ikna oldu.

Ruffalo, genç bir oyuncu olarak senaryo okumadan asla bir filme imza atmayacağına dair kendine söz verdiğini de söylüyor. Ancak Marvel Studios projeleri hakkında çok gizli ilerlediği için bir senaryo vermeyi reddederken Joss Whedon, Ruffalo’ya Bruce Banner için yazdığı 20 sayfayı veriyor.

Mark Ruffalo, seride yer alsa da Bruce Banner olarak solo bir “Hulk” filminde başrol oynamadı. Mark Ruffalo’nun MCU’daki bir sonraki projesi, Bruce Banner’ın kuzeni Jennifer Walters olarak Tatiana Maslany’nin oynadığı mini dizi She-Hulk. Oyuncu, on bölümlük dizide yer alacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47