Rihanna: “Doğum sonrasında kontrolü kaybetmekten korkuyorum”

Rihanna: “Doğum sonrasında kontrolü kaybetmekten korkuyorum”

Ünlü pop yıldızı ve girişimci Rihanna, hamilelik süreciyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Rihanna: “Doğum sonrasında kontrolü kaybetmekten korkuyorum”

Şubat 2022’de hamile olduğunu açıklayan ve bu süreci kendine has, sıra dışı bir tarzda geçiren Rihanna, hamilelik süreçleriyle ilgili konuştu.

Rapçi ASAP Rocky ile 2 yıldır birlikte olan 34 yaşındaki yıldız, hamileliği planlamadıklarını söyledi.

Vogue’un mayıs sayısına konuşan Barbadoslu şarkıcı, hamileliğin kolay olmadığını ve sürekli uykusunun olduğunu belirtti.

Doğum sonrası depresyonla mücadele eden diğer kadınların hikayelerini duymaktan korktuğunu söyleyen Rihanna, ilk çocuğunu doğurduğunda “duygusal olarak kontrolden çıktığını hissetmekten de çekindiğini” anlattı.

“TÜM AİLEM YANIMDA OLSUN İSTİYORUM”

Hamilelik süreci başlamadan önce herhangi bir planlama yapmadıklarını söylerken “Sadece eğlendik. Ne zaman yumurtladığımı bilmiyorum. Ve sonra test yaptım. Sonucu görünce hiç vakit kaybetmeden onu içeri çağırdım ve gösterdim. Sonra ertesi sabah doktorun ofisindeydim ve yolculuğumuz başladı” diye ekledi.

Doğum yapacağı gün için de planlarını anlatan Rihanna, Covid-19 kısıtlamalarının tüm arkadaşlarının ve ailesinin hazır bulunmasını engelleyebileceğini kabul etti, ancak dışarı park etmek için “bir parti otobüsü kiralayabileceğini” söyledi.

Bu endişelere rağmen, ilk çocuğunu büyütürken markalarını ve milyar dolarlık imparatorluğunu yönetmeye devam etmeye kararlı olduğunu da sözlerine ekleyen Rihanna, “Denge benim en büyük zorluklarımdan biri ve her zaman öyle oldu. Ve şimdi oyuna başka bir insan giriyor, bu da ne anlama geldiğini tekrar değiştiriyor” dedi.

“KIYAFETLERLE HAMİLE OLDUĞUMU SAKLAMAYACAĞIM”

Rihanna ayrıca hamilelik süresince değişen vücudunu dikkate almayıp eskisi gibi giyinmeye devam ederek “hamile kıyafetleri”ni eleştiriyor. Ünlü yıldızın bu yaklaşımı kimileri tarafından eleştirilirken birçok kişi tarafından da beğenildi.

Ünlü isim, “Umarım hamile kadınlar için ‘edepli’ olarak kabul edilen şeyleri yeniden tanımlayabilmişizdir. Neden hamileliğimi saklayayım ki? Vücudum şu anda inanılmaz şeyler yapıyor ve bundan utanmayacağım. Üzgünüm, giyinmek çok eğlenceli” dedi.

Ünlü yıldızın, dergiye verdiği ve göbeğini sergilediği pozlar Instagram’da büyük beğeni topladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün dikkatinizi iş hayatınıza odaklamanız gerekebilir. Üzerinde çalıştığınız projelerde başarıyı elde etmek için detaylı ve disiplinli bir şekilde ilerlemek önemli olacak. İş arkadaşlarınızla işbirliği içinde olmak sizi destekleyebilir. Bugün, duygusal konularda ise mantıklı kararlar almaya çalışmalısınız. Sağlığınız için beslenmeye dikkat etmek ve düzenli egzersiz yapmak faydalı olacaktır.

BOĞA BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Boğa burcunu bekleyen güzel bir gün olabilir. Uzun zamandır üzerine düşündüğünüz bir konuda ilerleme kaydedebilir ve beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Aşk hayatınızda tutkulu ve heyecanlı bir gün geçirebilirsiniz. Ancak, bugün kendinize zaman ayırmanız ve iç huzurunuzu ön planda tutmanız da önemli olacak. İyi bir gün geçirmenizi dilerim!

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün duygusal anlamda daha hassas olabilirsiniz. İletişim içinde olduğunuz kişilerle empati kurmak ve anlayışlı olmak önemli olacaktır. İçsel dünyanıza daha fazla odaklanabilir, duygularınızı derinlemesine keşfetme ve anlama şansı bulabilirsiniz. Kendinize zaman ayırarak, duygusal dengeyi korumak ve iç huzuru sağlamak için faydalı adımlar atabilirsiniz.

ASLAN BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün, kendinize zaman ayırmak ve iç dünyanıza biraz vakit ayırmak için mükemmel bir gün olabilir. Duygusal olarak dengenizi korumaya özen gösterin ve içsel huzurunuzu korumak için meditasyon veya yoga gibi aktivitelere yönelebilirsiniz. Aynı zamanda, bugün çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi kuvvetlendirmek ve işbirliği yapmak için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi ifade etmeye açık olun ve duygularınızı paylaşmaktan çekinmeyin. Ufak detaylar üzerinde çok fazla durmak yerine büyük resme odaklanmayı deneyin. Enerjinizi olumlu ve yapıcı şekilde yönlendirerek bugünü daha verimli hale getirebilirsiniz.Hayatınızda fark yaratacak kararlar alabilirsiniz.Umarım bugünün keyifli ve verimli geçer!

BAŞAK BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Başak burcunun insanları için verimli ve organize bir gün olabilir. İşlerinizde detaylara dikkat etmek, planlarınızı düzenli bir şekilde takip etmek size başarı getirebilir. Sağlık açısından da bugün kendinize özen göstermenizde fayda var. Kendinize zaman ayırmak ve stresten uzak durmak için kendinize zaman ayırmanız önemli olacaktır. Umarım harika bir gün geçirirsiniz!

TERAZİ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Terazi burcunu bekleyen abartılı beklentilerin gerçeklerle uyuşmayabileceği bir gün olabilir. Özellikle iletişimdeki bazı belirsizlikler sizi endişelendirebilir ancak sağduyunuza güvenerek kararlar almaya çalışmalısınız. Kendinize ve duygularınıza dürüst olmak, ilişkilerinizde olası sorunları engelleyebilir. Enerjinizi dengede tutmaya özen gösterin ve içsel dengeyi koruyarak hareket edin.

AKREP BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Akrep burcuna mensup olanlar için duygusal ilişkilerde derin bağlantılar kurma ve duygularını ifade etme zamanı olabilir. İçinizde biriken hisleri paylaşarak ilişkilerinizi daha derinleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bugün, yapmanız gereken bazı sorumluluklarla ilgili kararlar alabilir ve planlarınızı netleştirebilirsiniz. İş hayatında odaklanma gücünüz artabilir ve hedeflerinize adım adım ilerleyebilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim!

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün işlerinizde disiplinli olmanız gerekebilir. Hedeflerinize odaklanarak kararlılıkla ilerlemelisiniz. Sabırlı ve pratik bir şekilde sorunları çözebilir ve önemli adımlar atabilirsiniz. İş ilişkilerinizde de ciddi ve sorumluluk sahibi davranarak başarılı olabilirsiniz. Özel hayatınızda ise sevdiklerinizle vakit geçirerek ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM