Queen yıldızı Roger Taylor çalması en zor bulduğu parçayı açıkladı

Queen yıldızı Roger Taylor çalması en zor bulduğu parçayı açıkladı

Rock grubu Queen’in bateristi Roger Taylor merak edilen o soruyu cevapladı.

Queen yıldızı Roger Taylor çalması en zor bulduğu parçayı açıkladı

73 yaşındaki İngiliz müzisyen Roger Taylor’a, kendisi için davulda çalması en zor Queen şarkısının ne olduğu soruldu.

Grubuyla birlikte Avrupa turnesinde olan Taylor, bu soruyu, “Ooo, muhtemelen, ‘I’m in Love with My Car’ diyebilirim. Çıkışları, inişleri ve şarkıyı söylemesi zorluyor. Her gece o andan korkuyorum!” diyerek yanıtladı.


“I’m in Love with My Car”, Taylor’ın, Queen’in 1975 tarihli “A Night at the Opera” albümünden bir şarkıdır. Ünlü baterist, Queen ve Adam Lambert’in Rhapsody turnesi kapsamında bu parçayı sık sık tekrar çalıyor.

Express’te yer alan habere göre, gruba ayrıca, konserlerden sonra hangi şarkının kafalarına takıldığı da soruldu. Bu soruya yanıt veren Brian May, “Genellikle ‘We Are the Champions’ oluyor, çünkü bu son çaldığımız. Genellikle kafamın içinde dönüyor buluyorum” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47