Netflix’te yeni rekor… Wednesday, Stranger Things’i tahtından indirdi

Netflix’te yeni rekor… Wednesday, Stranger Things’i tahtından indirdi

Tim Burton’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Netflix’in yeni dizisi Wednesday, yayın devindeki ilk haftasında bir hit haline geldi. Dizi, Stranger Things’i geride bırakarak 341,2 milyon izlenme saatiyle rekor kırdı.

Netflix’te yeni rekor… Wednesday, Stranger Things’i tahtından indirdi

Bir zamanlar Christina Ricci’nin Addams Ailesi’ndeki performansıyla bütünleşen Wednesday, bu defa akış platformu Netflix’te kendi maceralarıyla yer alıyor.

Jenna Ortega’nın canlandırdığı karakter Wednesday ile aynı adı taşıyan dizi, 23 Kasım’da yayınlanmaya başladı ve Netflix’e göre Stranger Things’i geride bırakarak 341,2 milyon izlenme saatiyle rekor kırdı.

Netflix paylaştığı bir tweet’te şunları yazdı: “Wednesday, 341,2 MİLYON SAAT ile Netflix’te bir haftada en çok izlenen dizi rekorunu elinde tutuyor! Jenna Ortega’nın oynadığı dizi, 83 ülkede 1 numara ve Stranger Things 4’ün rekorunu kırıyor.”

Dizi, yayınlandıktan sonra The Crown, 1899 ve Dead to Me gibi son derece iddialı yapımları geride bırakarak en çok izlenenler listesinin zirvesine yükseldi.

İKİNCİ SEZON OLACAK MI?

Bu kadar çok beğeni alıp izlenme rekorları kıran dizinin ikinci sezonu ile ilgili de beklentiler arttı. Şovun baş yapımcısı, Wednesday’in ikinci sezonunun gündemde olabileceğini doğruladı.

Netflix dramasının ortak yaratıcısı ve sorumlu yapımcısı Alfred Gough, Addams dünyasında kesinlikle keşfedebileceğiniz daha çok şey olduğunu söyleyerek olası bir devam filmine işaret etti. Gough, “Miles Millar ve ben kendi aramızda bunun hakkında konuşuyoruz” dedi.

Millar da yapımcıların sadece Wednesday yerine ailenin diğer üyelerine odaklanmaya istekli olduğu görüşmelerin sürdüğünü doğruladı.

Addams Ailesi filmlerinde Wednesday olarak rol alan Christiana Ricci de dizide yer alıyor.

1991 yapımı Addams Ailesi ve 1993’teki devam filminde Wednesday olarak kamera karşısına geçen Christina Ricci de Netflix dizisinde öğretmen Marilyn Thornhill olarak yer alıyor. Ayrıca yapımda Catherine Zeta-Jones, Luis Guzman gibi isimler de yer alıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Sevgili Koç burçları, bugün beklenmedik bir şekilde yoluna çıkan fırsatlar durumların değişmesine neden olabilir. Özellikle sosyal anlamda tanışacağınız yeni kişiler kariyer ve iş anlamında size kapılar açabilir. Kendinizi ifade etme konusunda yaşadığınız zorlukları bir kenara bırakarak kendi içinize yöneldiğinizde durumları daha kolay anladığınızı fark edeceksiniz.

BOĞA BURCU YORUMU

Sevgili Boğa burçları, bugün iş ve kariyer anlamında yeni fırsatların çıktığını fark edeceksiniz. Yeni bir girişim başlatmayı düşünüyorsanız tam zamanı! Çevrenizdekilerle ortaklık ve kariyer hakkındaki konuşmalarınızı arttıracaksınız. Özgüveninizin artmasıyla beraber başarılının doğru orantılı olarak sizi bulacağına emin olabilirsiniz.

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Sevgili Yengeç burçları,bugün muhtemelen başarılarınızın üzerine düşünmek isteyeceğiniz bir gün olacak. Mesleki başarılarınıza dair kazançlarınızın meyvesini bugün toplayacaksınız. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirerek attığınız adımlar sonraki aşamada kendinizi daha iyi ifade etmenize yardımcı olacak. Sizin için yeni bir hayat başlıyor.

ASLAN BURCU YORUMU

Sevgili Aslan burçları, hayatınıza dair sürpriz gelişmeler çok sayıda insanla tanışmanıza ve sosyal çevrenizin genişlemesine yardımcı olacak. Bugün her zamankinden daha fazla sosyal ilişkilerinizle meşgul olacağınız bir gün sizleri bekliyor. Günlük konuşmaların sorumluluklarınızı yerine getirmeyi engellemesine izin vermeyin.

BAŞAK BURCU YORUMU

Sevgili Başak burçları, bugün hayatınızın tamamen değiştiğini hissedeceğiniz bir güne başlıyorsunuz. Yakın zamanda bazı yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki bu genişleme sonraki dönemde hem kariyer hem de aşk hayatınızda değişimlerin göstergesi olacak. Hayat hızla akıp giderken ona yetişmeye çalışın.

TERAZİ BURCU YORUMU

Sevgili Terazi burçları, tüm gün boyunca özgüven ve iyimserlik sizinle olacak. Enerjinizin her zamankinden daha yüksek olduğunu hissedeceksiniz. Maddi açıdan daha kazançlı olduğunuz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Daha fazla para ve mutluluk kapınızı çalmak üzere.

AKREP BURCU YORUMU

Sevgili Akrep burçları, bugünkü ruh halinizde tamamen mutluluk ve huzur etkili. Kendinizi ifade etme konusunda attığınız adımlar sayesinde daha önce öz benliğinize dair keşfetmediğiniz yönleri göreceksiniz. Tüm bunlar kulağa gerçek olmayacak kadar güzel görünüyorsa uykunuzdan uyanın ve tüm gerçekliğinizin farkına varın.

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Sevgili Oğlak burçları, bugün kariyer ve iş anlamında atacağınız adımlar konusunda karar verme eğilimi içinde olacaksınız. Durumları gözden geçirmek ve mevcut koşulları tartışmak için harika bir gün! Hemen karar vermek ve radikal adımlar atmak zorunda değilsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Sevgili Balık burçları, bugün sosyal anlamda gerçekleştireceğiniz buluşmalar planlarınızın bozulmasına neden olabilir. Hafta sonu olmasına rağmen kariyer ve iş anlamınd abazı çıkarımlar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün her zamankinden daha sıkı çalışmanız gerekecek. Kendinizi daha iyi bir dönemin içinde bulacaksınız.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM