İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet:

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet:

 ‘İzmit’i evrensel boyuta taşıyacağız’

İzmit Belediyesi, ‘Kültür ve Sanat Kenti İzmit’ sloganıyla 2021’de gerçekleştirilecek etkinlikleri tanıttı.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet: ‘İzmit’i evrensel boyuta taşıyacağız’

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, kültür sanat projelerini bir açılış ile kamuoyuna aktardı. Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde yapılan lansmanda ‘Kültür ve Sanat Kenti İzmit’ sloganıyla yola çıkan İzmit Belediyesi’nin, 2021 yılında planladığı kültürel projeler ve etkinlikler tanıtıldı.

Başkan Hürriyet, İzmit Belediyesi’ni evrensel boyuta taşımak istediklerini belirtirken, bu alandaki vizyonlarını şu kelimelerle açıkladı; “Kentimizin simgesi olan Fethiye Caddemizi kültür odağı haline getireceğiz. Tarihi İzmit evlerine yeniden hayat vereceğiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hatıralarını İzmit’te dünyanın en zengin Atatürk Müzesi’nde yaşatacağız. Hepimizin ton ton dedesi Hulusi Kentmen evinin restorasyon ederek yaşatacağız. Daha da ilerisi tarihi 1710 yılına dayanan 126 kilometrelik Hoşgörü yoluyla İzmit Belediyesi’ni evrensel bir boyuta taşımak istiyoruz” dedi.

Sinevizyon gösterimiyle birlikte 2021 yılı projeleri görsel olarak tanıtıldı. Finalde ise keman virtüözü Cihat Aşkın’ın sahneye çıktı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Sevgili Koç burçları, bugün gerçek hislerinizle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Kendinize karşı dürüst davranmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Detaylı bir şekilde durumları değerlendirmeli ve objektif çıkarımlarınızı bir köşeye not etmelisiniz. Durumların sadece iyi tarafını görme eğiliminde olmanız olayın bütününü kaçırmanıza neden olabilir. Daha dikkatli hareket etmelisiniz.

BOĞA BURCU YORUMU

Sevgili Boğa burçları, bugün duygularınızla alakalı olarak bazı belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Diğer insanların da kendi duygularında kargaşa hissettiğini bilmek kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Duygusal istikrar arayışınızda yalnız olmadığınızı bileceksiniz. Duygularınızı içine kapatmak yerine başkalarıyla paylaşın.

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Sevgili Yengeç burçları, bugün en çok “Ben demiştim” cümlesini duyacaksınız. Geçmişe dair bazı çıkarımlar yapmanın zamanı geldi! Suçlu aramak yerine olayları derinlemesine araştırmayı denemelisiniz. Aksi halde yarattığınız kaos içinde kendinizi çıkmazın içinde bulabilirsiniz. Kendinize dürüstçe bakana kadar başkalarını eleştirmeyin.

ASLAN BURCU YORUMU

Sevgili Aslan burçları, son dönemde hayatınıza yaşanan olayları takip etme konusunda zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Sanki hayatınız sizden bağımsız bir şekilde başka bir yöne doğru hareket ediyor. Sorumluluk almanın zamanı geldi. Mantığınızı ve duygularınızı belirli bir dengede tuttuğunuzda hayatınızın kontrolünü yeniden elinize aldığınızı göreceksiniz.

BAŞAK BURCU YORUMU

Sevgili Başak burçları, bugün ortaya çıkan duygusal sorunlarla başa çıkmak zor olabilir. Sorunların varlığını bilmenize rağmen onları reddetme eğilimi içindesiniz. Her şey yolunda gidiyormuş gibi davranmayı bırakmalısınız. Gerçekle ne kadar çabuk yüzleşirseniz o kada çabuk bir şekilde çözüm üretmeyi başarabilirsiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Sevgili Terazi burçları, duygusal bir çıkmazın içinde kalabilirsiniz. Özellikle duygularınızı ve kendinizi anlamlandırma konusunda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Hayal kırıklığına uğradığınız bazı konuları şimdi daha net bir şekilde görebiliyorsunuz. Aceleci davranmayın ve konunun özüne inerek sizi mutsuz eden detayı bulmayı deneyin.

AKREP BURCU YORUMU

Sevgili Akrep burçları, bugün işlerin göründüğünden daha farklı olduğunu göreceksiniz. Olaylara daha farklı bir bakış açısıyla yaklaşmayı denemelisiniz. Bugünün tüm anahtarı duygularınızda saklı. Duygularınızla hareket ederek kararlar verme eğilimdesiniz. Kesin ve radikal kararlar vermeden önce iç sesinizi dinlemeyi denemelisiniz.

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Sevgili Oğlak burçları, bugün sezgilerinize her zamankinden daha fazla güvendiğiniz bir gündesiniz. Hassasiyetinizi konunun özüne inmek ve gerçeği ortaya çıkarmak için kullanabilirsiniz. Bu durumun beraberinde bazı yanlış anlaşılmaları ve gerginlikleri getirdiğini unutmamalısınız. Çevrenizdekilere karşı daha anlayışlı yaklaşmayı deneyebilirsiniz. Bugün empati yeteneğinize her zamankinden daha fazla ihtiyacınız olacak.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Sevgili Balık burçları, bugün geçmişinizde kalan bazı sorunlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Yeniden aynı durumlarla alakalı olarak çıkarımlarda bulunmak kendinizi ifade etme konusunda zorlanmanız anlamına gelecek. Derin bir nefes alın ve diğer insanlardan önce mutlaka kendi isteklerinize öncelik verdiğinizden emin olun.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM