İstanbul Komedi Festivali’nde Bu Hafta

İstanbul Komedi Festivali’nde Bu Hafta

Esra Dermancıoğlu “Biri Flört Mü Dedi?” ve Ali Kerim Diler ile Estetik Sohbetler ilk kez festival özel hazırlanan programlarıyla seyirci ile buluşmaya hazırlanırken; usta isimler Sunay Akın, Ali Poyrazoğlu, Çok Güzel Hareketler 2,   Güldür Güldür Show, Meltem Parlak, Can Yılmaz & Zafer Algöz, Salih Tıraş, Çok da Fifi Stand Up, Buse Sinem İren, çocuklara özel gösteri “Çinyo ile Markonyo – Ebeveyn Çocuk Tiyatrosu,  bahtına ne çıkarsa tadında gelişine bir stand-up olan “Kısmet Şov” ve daha bir çok etkinlik seyirci ile buluşacak

İstanbul Komedi Festivali, 5. Yılında Maximum Kart Ana Sponsorluğunda 1 Ay Boyunca İstanbul’da Her Yerde Seninle 

BKM Organizasyonu ile, bu yıl Maximum Kart ana sponsorluğunda 5. kez düzenlenen İstanbul Komedi Festivali, 5 – 12 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikleri ile 7’den 70’e tüm şehre kahkahayı getiriyor! Festival bu hafta 29 etkinlik ile katılımcılara keyif dolu anlar yaşatacak.

İlk kez festivale özel hazırlanan programlarıyla İstanbul Komedi Festivali’nde;

Esra Dermancıoğlu ile sınırları zorlayacaksınız. Ali Kerim Diler’in “Estetik Sohbetler” adlı gösterisi ile festivalin ilklerinden birine imza atılacak ve ne gördüklerinize ne de duyduklarınıza inanamayacaksınız. 

Beşinci yılında komedi festivalinin kalbi olan İstanbul, festivale özel hazırlanan projeler ile, 30’dan fazla ayrı sahnede, 82’si yetişkin, 20’si çocuk olmak üzere 220’den fazla etkinlik ile tüm şehre kahkahayı getirecek! Maximum Kart ana sponsorluğunda 11 Kasım – 12 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek tüm etkinliklerle ilgili detaylı bilgiler için www.istanbulkomedifestivali.com  

1 AY SÜRECEK İSTANBUL KOMEDİ FESTİVALİ’NDE BU HAFTA!

5 – 12 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikler

               5 Aralık BKM Mutfak Kadıköy Stand Up Falan – İzmir Ekibi              
               5 Aralık BKM Mutfak Çarşı: Bi Şi Di Cem – Cem Eroğlu
               6 Aralık BKM Mutfak Çarşı:  Buse Sinem İren         

              6 Aralık BKM Mutfak Kadıköy: Serkan Yılmaz – Doğaya Dönemeyiş
               7 Aralık BKM Mutfak Çarşı:  Özge Özel
               7 Aralık BKM İstanbul: Güldür Güldür Show
               7 Aralık BKM Mutfak Kadıköy: Hande Yögen
               7 Aralık BKM Mutfak Uniq: Esra Dermancıoğlu – Biri Flört Mü Dedi?
               7 Aralık Maximum Uniq Box: Ali Kerim Diler ile Estetik Sohbetler
               8 Aralık BKM Mutfak Çarşı: Caner Omur – Akusik Komedi
               8 Aralık BKM İstanbul: Güldür Güldür Show
               8 Aralık BKM Mutfak Kadıköy: Meltem Parlak – Evlenecek Miyiz?
               8 Aralık İş Sanat İş Kuleleri Salonu: Can Yılmaz & Zafer Algöz – Burda Olan Burda Kalır
               8 Aralık Maximum Uniq Box: Salih Tıraş – Yöresel Lezzetler
               9 Aralık BKM Mutfak Kadıköy: Berkant Priştine & Muzaffer Aksoy
               9 Aralık BKM Mutfak Çarşı: Larla G.
               10 Aralık Maximum Uniq Lounge: Çinyo ile Markonyo – Ebeveyn Çocuk Tiyatrosu
               10 Aralık BKM Mutfak Kadıköy: Bi Gökben Bi Alpay              
               10 Aralık BKM Mutfak Çarşı: Bayram Oğuz Güngör & Oğulcan Bektaş
               10 Aralık BKM Mutfak Çarşı: Kısmet Şov


               10 Aralık BKM Mutfak Kadıköy: Gözde Karakaya
               10 Aralık BKM İstanbul: Çok Güzel Hareketler 2
               10 Aralık BKM Mutfak Uniq: Esra Dermancıoğlu – Biri Flört Mü Dedi?
               11 Aralık BKM İstanbul: Ali Poyrazoğlu – Hayatım Roman
               11 Aralık BKM Mutfak Çarşı: Caner Dağlı
               11 Aralık BKM Mutfak Kadıköy: Çok da Fifi Stand Up
               12 Aralık BKM Mutfak Kadıköy: BKM Mutfak Açık Mikrofon
               12 Aralık BKM Mutfak Çarşı: BKM Mutfak Açık Büfe
               12 Aralık Maximum Uniq Box: Sunay Akın
               

İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black’e %20 indirim uygulanacak etkinliklerin biletleri satışta.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Sevgili Koç burçları, bugün aşk hayatınızda hiç beklemediğiniz sürprizler sizleri bekleyecek. Uzun zamandır duymak istediğiniz müjdeli bir haberi sonunda alıyorsunuz. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissetmeseniz bile kartların sizin için yeniden dağıtıldığını göreceksiniz.

BOĞA BURCU YORUMU

Sevgili Boğa burçları, bugün sosyal ve iş anlamında kendinizi daha iyi ifade etme imkanına sahip olabileceğiniz bir gün olacak. Kendinizi sevdiklerinizle birlikte daha güvende hissederken kariyer anlamında yeni fırsatların geldiğini fark edecek ve bunları değerlendirmek isteyeceksiniz.

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Sevgili Yengeç burçları, bugün duygularınız ve mantığınız arasındaki dengeyi korumak konusunda zorluk yaşacaksınız. Kendinizi daha iyi bir şekilde ifade etmek için her zamankinden daha sakin bir ruh hali içinde olmanız gerekiyor. Tek yapmanız gerek bir şeyler yaratmak için insiyatif almak. Bunun sizi daha iyi hissettirdiğini göreceksiniz.

ASLAN BURCU YORUMU

Sevgili Aslan burçları, bugün sosyal ve iş anlamındaki ilişkilerinizdeki dengelerin yavaş yavaş bozulduğunu hissettiğiniz bir gün olacak. Kendinizi koruma konusunda zorluk yaşayacaksınız. Bu durumda hayal kırıklıklarının artmasına neden olacak. İsteklerinizin ve hayallerinizin peşinden giderken bir kez daha hayatınızı sorgulayacaksınız.

BAŞAK BURCU YORUMU

Sevgili Başak burçları, bugün yorucu geçen birkaç günün ardından kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz. Her şeyin yavaş yavaş yoluna girdiğini fark edecek ve kendinizi ifade etme konusunda yeni yollar deneyeceksiniz. Bu denemeler sonuçlarını verdiğinde daha mutlu olacaksınız.

TERAZİ BURCU YORUMU

Sevgili Terazi burçları, şu anda insanların sizi dinlemesi konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla fikirlerinizi paylaşmadan önce mutlaka kendi süzgecinizden geçirmeye özen gösterin. Fikirlerinizi iletme konusunda daha akıllı olmadığınız sürece hiçbir yere varamazsınız.

AKREP BURCU YORUMU

Sevgili Akrep burçları, son dönemde kendinize iyi bakmadığınızı hissediyorsunuz. Gezegenlerin yerleşiminden kaynaklı olarak yaşam tarzınızı disipline etmeniz gereken bir gün karşınızda olacak. Çalışmanın yanında kendinize zaman ayırmaya özen gösterin. Aksi takdirde uzun vadede yaptığınız planları askıya almanız gerekebilir.

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Sevgili Oğlak burçları, bugün hem fiziksel hem de psikolojik olarak yoğun bir gün yaşıyorsunuz. Sevdiklerinizle zaman geçirme isteğiniz ağır bassa da aslında tüm gün boyunca yapmanız gereken işlerle boğuşmak zorunda kalacaksınız. Derin bir nefes alın ve işleri yoluna koymak için gayret gösterin.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Sevgili Balık burçları, bugün maddi ve finansal açıdan kendinizi çok zorladığınız bir gün olacak. Özellikle geleceğe yönelik olarak yaptığınız yatırımların meyvelerini toplayacağınız bir gün sizleri bekliyor. Kendinizi ifade etme konusunda her zamankinden dah şanslı olacaksınız.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM