Helen Mirren, yeni rolü için tanınmaz hale geldi

Helen Mirren, yeni rolü için tanınmaz hale geldi

Akademi ödüllü aktris Helen Mirren, İsrail’in ilk kadın başbakanı Golda Meir’i canlandırmak için âdeta tanınmaz hale geldi.

Helen Mirren, yeni rolü için tanınmaz hale geldi

Hellen Mirren yeni projesi için çalışmalara başladı. Mirren’ın başrolde yer aldığı Golda isimli film, Golda Meir’in 1973’teki Yom Kippur Savaşı sırasında geçen tartışmalarla dolu görev süresini anlatacak. Filmin yapımına ise Oscar ödüllü yönetmen Guy Nattiv gözetiminde İngiltere’de başlandı.


Mirren ile birlikte; Rami Heuberger, Meir’in savunma bakanı Moshe Dayan’ı ve Lior Ashkenzi ise genelkurmay başkanı David Elazar rolünü üstlenecek.

Golda Meir…

Meir’i canlandıran Mirren, çekimler sırasında başbakana benzemek için âdeta tanınmaz hale geldi.

Helen Mirren, Golda filminde canlandıracağı karakter Golda Meir’i “zorlu, uzlaşmaz ve güçlü bir lider” olarak tanımladı: “Onun olağanüstü hayatının en zor anınu tasvir etmek oldukça zor. Umarım onun hakkını veririm.”

İsrail’de doğan Nattiv, Instagram’da film çekimlerinden bir kare paylaşarak Mirren’a olan hayranlığını dile getirdi: “İnanılmaz bir yetenek, zekâ, derinlik ve duyguyla Golda Meir’in karakterine o kadar parlak bir şekilde dahil oldu ki, bu inanılmaz kadının zenginliğinin ve karmaşıklığının hakkını veriyor.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47