Elenmeyi beklerken üç ay boyunca yarışmada kaldı

Elenmeyi beklerken üç ay boyunca yarışmada kaldı

Çin’de yayınlanan Produce Camp 2021 (Cuhang 2021) isimli reality şova çevirmen olarak başvuran Vladislav Ivanov, yarışmacı oldu. Ivanov, üç ay boyunca yarışmadan elenmeyi bekledi.

Elenmeyi beklerken üç ay boyunca yarışmada kaldı

Rusya’nın Vladivostok şehrinden gelen 27 yaşındaki Vladislav Ivanov, Çin’de yayınlanan reality şovda hapsoldu. Yarışmaya katıldıktan sonra pişman olan ve yaptırımlar nedeniyle ayrılamayan Ivanov, defalarca izleyiciye kendisine oy verilmesini istemediğini söylese de seyircilerden üç ay boyunca oy alarak yarışmada kaldı. Ivanov’un bu isteği nihayet cumartesi günü gerçekleşti ve yarışmadan elendi.

ÇEVİRMEN OLARAK BAŞVURMUŞTU

Mandarin dilinde konuşan Ivanov, gösteriye aslında Çince çevirmen olarak katıldı. Ancak yönetmenler Ivanoc’un ekranda iyi göründüğünü fark edip yarışmacı olarak kaydolması için ikna ettiler. Ivanov, bu kararından neredeyse anında pişman olsa da sözleşmesini ihlal etmemek için ayrılamadı.

YARIŞMAYAN YARIŞMACI

Ivanov yarışmada defalarca, “bir erkek grubunun üyesi olmak benim hayalim değil, çünkü şarkı söyleyip dans edemiyorum”, “umarım beni kimse desteklemez”, “herkes A almak istiyor ama ben özgürlüğüm için F almak istiyorum” dedi.

Lelush sahne adıyla performans sergileyen yarışmacı, sözleşmeye bağlı olarak bir erkek grubu kurmakla yükümlü olan gösterinin 11 galibi arasında yer almak istemediğini söyleyerek halkı kendisine oy vermemeye çağırdı.

Ancak izleyiciler asık suratlı kişiliğini kabul ettiler ve onu yaklaşık üç ay boyunca yarışmada tuttular.

Lelush: “Bir erkek grubunun üyesi olmak benim hayalim değil, çünkü şarkı söyleyip dans edemiyorum”

ÇİN’İN ANTİ-KAHRAMANI

Yüzlerce hevesli genç sanatçıyı titiz eğitim kampları ve izleyici oylarından geçiren Kore menşeli bir TV şovu olan Chuang 2021 (Produce Camp 2021) Çin’de oldukça popüler.

Hainan vilayetindeki bir adada yurt odalarında toplanan yarışmacıların telefonlarına da el konuluyor. Şubat ortasında başlayan yarışmanın, kontratını bozup ayrılmak isteyenler ağır bir para cezası ödemek zorunda bırakılıyor.

Eleştirmenler bu tür şovlarda oylamanın şeffaflığını sorgulasa da, Ivanov Çinli izleyiciler için gerçek bir anti-kahraman olarak ilgi uyandırmış görünüyor.

İzleyiciler, kederli görünen Ivanov’un Rus rapi yaptığı bir videoya “Bırakmasına izin vermeyin”, “Ona oy verin” gibi yorumlar yaparak sık sık Ivanov’u destekledi.

NİHAYET ELENDİ

Ivanov’un yarışmadan ayrılma isteği sonunda cumartesi günü gerçekleşti. Pazar günü Weibo hesabından “Nihayet işten çıkıyorum” yazarak rahatladığını paylaştı.

Çin sosyal medya sitesi Weibo’da ayrılışıyla ilgili bir hashtag, 180 milyondan fazla görüntülendi ve 59.000’den fazla kez bu hashtag kullanıldı. Hashtag kullananlar arasında Ivanov’a “tebrikler, iyi dinlenmeler” yazan, Rus Büyükelçiliği de vardı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün birinin sizden bir şeyler sakladığı hissine kapılırsanız, onlara doğrudan yaklaşmalı ve neler olup bittiğini öğrenmeyi talep etmelisiniz. Neptün gerileme evresine başlarken pek çok şeyin göründüğü gibi olmadığını söylemek doğru olur.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün saat 18.45'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar finansal konularda plan dışı değişiklikler olabilir. Gün içinde şartlara göre hareket etmekte fayda var. Bazı konularda isteklerinizi, hedeflerinizi sorgulama hali içinde olabilirsiniz.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde bazı konularda duygularınız veya düşünceleriniz birden değişebiilir. İç dünyanızda farklı yerlere gidebilir, zaman zaman yönünüzü belirlemekte zorlanabilirsiniz. İş görüşmeleri olabilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Önümüzdeki 24 saat içinde alacağınız bir kararın geniş kapsamlı sonuçları olacak. Bu yüzden acele etmeyin ve başkalarının sizi doğru hissetmeyen şeyi yapmaya ikna etmesine izin vermeyin. Size ne kadar zorbalık yapmaya veya rüşvet vermeye çalışırlarsa, onlara o kadar az güvenmeniz gerekir.

ASLAN BURCU YORUMU

Mutluluk, başkalarını memnun etmeye çalışmaktan değil, derin bir içsel düzeyde doğru gelen şeyi yapmaktan gelir. Öyleyse kendinize sorun: Daha önce yapmadığınız neyi şimdi yapıyor olmalısınız? Devam edin ve başarılı olun.

BAŞAK BURCU YORUMU

Şu anda modun düşük. Çünkü büyük olasılıkla başkalarının neden olumsuz şekillerde davrandığını anlamıyorsunuz. Onlar için daha az endişe edin ve kendi sağlığınıza dikkat edin. Güne gülümseyerek başlamıyorsan, bir yerde hata yapıyorsun demektir.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde dikkatsizlik, dalgınlık ve isteksizlik gibi haller içinde olabilirsiniz. Geleceğinize yönelik, hedeflerinize yönelik eylemden ziyade hayal, plan ve tasarı içerisinde olacaksınız. Gün içinde dağınıklıklar yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU YORUMU

Yaklaşan yeni ay, önümüzdeki birkaç gün içinde eğlenceli zamanlar bekleyebileceğiniz anlamına geliyor, ancak bunun sizi nihai hedefinizden uzaklaştırmasına izin vermeyin. Gözünüzü ödülden bir an bile ayırırsanız, sonsuza kadar gözden kaybolabilirsiniz.

YAY BURCU YORUMU

Bugün bir tür projeyi bitirmek için tüm durakları kaldıracak ve günün her saatinde çalışacaksınız. Ancak yapmamalısınız, tekrar etmeyin, köşeleri kesmeyin, aksi takdirde kendinizi en baştan ve hepsini tekrar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Her zaman kurallara uyun.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün iş ve özel ilişkilerinizde kendinize güvenmeniz, yetersizlik algısına girmemeniz gerekebilir. Geleceğinize dair hedeflerinizi yüksek tutmalı, kendinize dair beklentilerinizi düşürmemelisiniz. Kendinizi onaylamanız oldukça önemli.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

KOVA BURCU YORUMU

Bugün saat 18.45'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar ilişkiler öne çıkabilir. Sorumluluklar ve görevler ile ilişkiler arasında denge kurmanız gerekebilir. Araçlarla ilgili sorunlara dikkat etmeli. İş ve özel hayatınızda kritik konuşmalar yapmanız gereken durumlar oluşabilir.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

BALIK BURCU YORUMU

Yöneticiniz Neptün bugün gerileme evrelerinden birine başlıyor, bu nedenle önümüzdeki birkaç ay içinde bir şeylerin belli belirsiz yanlış göründüğü ancak bunun ne olduğunu çözemeyeceğiniz birçok durum olacak. Bu duyguları görmezden gelin çünkü korkularınız gerçek değil.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM