Burak Deniz sevgilisi Didem Soydan’la ilk kez fotoğraf paylaştı

Burak Deniz sevgilisi Didem Soydan’la ilk kez fotoğraf paylaştı

Oyuncu Burak Deniz, sosyal medya hesabından ilk kez model sevgilisi Didem Soydan’la fotoğrafını paylaştı. Soydan ile ayrıldığı yönünde dedikodular çıkan Deniz’in bu hamlesi dikkat çekti.

Burak Deniz sevgilisi Didem Soydan’la ilk kez fotoğraf paylaştı

Burak Deniz, sevgilisi Didem Soydan’la ayrıldığı iddialarına cevap veren bir fotoğraf yayınladı.

Ünlü oyuncu ilk kez sosyal medyada sevgilisiyle paylaşım yaptı. Instagram’da özel hayatıyla ilgili çok fazla paylaşımda bulunmayan Deniz, bu kuralı adeta Didem Soydan için bozdu.

Soydan ile birlikte at üzerinde gezintiye çıkan 30 yaşındaki oyuncu, sevgilisiyle çekilen fotoğrafını yayınladı.

Burak Deniz’in “Hoo oğlum hoo” notunu düştüğü kareye kısa sürede binlerce beğeni geldi.

Geçen günlerde Nişantaşı’nda görüntülenen Didem Soydan, “Burak ile birlikteyiz, mutluyuz” deyip aşkını ilan etmişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün iş hayatınızda daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Kararlarınızı sağlam temellere oturtarak adımlarınızı atmalısınız. Mantıklı düşünme ve disiplin bugün sizin için önemli olacaktır. İletişim konularında dikkatli olmanız gerekebilir. Sevdiklerinizle vakit geçirmek ise size iyi gelecektir. Uğraştığınız konulara odaklanarak verimli bir gün geçirebilirsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20