Adele sonunda mutluluğu yakaladı… “Evlendim” diye bağırdı

Adele sonunda mutluluğu yakaladı… “Evlendim” diye bağırdı

Ünlü şarkıcı Adele, o söylentilere son verdi. Ünlü şarkıcı bir süredir birlikte olduğu ünlü spor menajeri Rich Paul ile evlendiğini duyurdu.

Adele sonunda mutluluğu yakaladı… “Evlendim” diye bağırdı

Müzik dünyasındaki yükselişini kazandığı ödüller ve başarılı şarkılarıyla tescilleyen Adele, bu defa özel hayatıyla gündemde. 2018’den 2021’e kadar evli kaldığı Simon Konecki’den sonra sonunda ünlü şarkıcı mutluluğu yakalamış görünüyor.

Bir süredir adı LeBron James’in menajeri olarak öne çıkan Rich Paul ile anılıyordu. Ünlü şarkıcı katıldığı bir şovda bu beraberliğin evlilikle tamamlandığını ilginç bir şekilde göstermiş oldu.

Adele daha önce de Rich Paul ile ilgili konuşurken “eşim” diye bahsettiği için evlendiklerine dair dedikoduları alevlendirmişti. Şimdi, en yakın arkadaşı Alan Carr’ın Los Angeles’taki komedi şovunda da evlendiklerini doğruladı.

Bir izleyici şöyle açıkladı: “Bu gece Alan Carr’ın Los Angeles’taki komedi şovundaydım ve izleyiciler arasında Adele de vardı. Alan kalabalığa yakın zamanda evlenen birisinin olup olmadığını sordu ve Adele ‘evlendim’ diye bağırdı.”

Başka bir izleyici de küçük ve samimi bir gösteri olduğunu belirterek, Adele’in ‘evlendim’ diye bağırdığını söyledi.

Geçtiğimiz ay Rich Paul de kendisinin ve Adele’in iki yıllık ilişkileri boyunca birbirlerine nasıl yardım ettiklerini anlatırken evlilik söylentilerine değinmişti. Rich Paul, “İyi bir yerdeyim, iyi bir yerdeyiz. Mutlu. O muhteşem. Benim için harika. Birbirimize çok iyi davranıyoruz” demişti.

Ünlü menajere Adele ile evlendiği yönündeki söylentiler sorulduğunda ise özel hayatını açıkça anlatacak bir insan olmadığını söyleyerek ilişkileri ile ilgili detay vermekten kaçınmıştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün iş hayatında çok yönlü düşünebilir, hedeflerinize doğru adımlar atabilirsiniz. Ancak dikkatli olmalı ve kararlarınızı iyi düşünmelisiniz. İletişim konularında sorunlar ortaya çıkabilir, bu yüzden duygularınızı net bir şekilde ifade etmeye çalışın. Kendinize zaman ayırıp dinlenmeyi unutmayın, enerjinizi dengede tutmalısınız. Özel hayatınızda ise romantik bir gün geçirebilirsiniz, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
CANEVİ

CANEVİ

Şubat 25, 2024, Yorum yok CANEVİ
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47