Adana’ya yıldız yağdı

Adana’ya yıldız yağdı

Hayko Cepkin, Melek Mosso, Can Bonomo ve Ceza gibi önemli isimlerin yer aldığı Akdeniz Gençlik Festivali’nde, Haluk Levent de Rus Kızılordu Korosu’yla birlikte sahneye çıktı

Adana’ya yıldız yağdı

Adana Türkiye Gastronomi Yeme İçme ve Eğlence İşletmecileri Derneği’nin (TURİDER) düzenlediği Akdeniz Gençlik Festivali, coşkusunu Adanalı gençlere yaşattı. Çok sayıda Workshop, yarışma ve animasyon etkinliklerine ev sahipliği yapan Akdeniz Gençlik Festivali’nin ilk gününde Ceza, Can Bonomo, Ceylan Ertem, Khontkar, Can Gox ve Müzisyen Adam gibi sanatçılar sahne aldı.

EĞLENCE TAVAN YAPTI

Festivalin ikinci gününde Mor ve Ötesi, Gripin, Patron, Necati ve Saykolar, Mary Jane, konserleriyle gençleri doyasıya eğlendirdi. Üçüncü güne de Hayko Cepkin, Melek Mosso, Emir Can İğrek, Contra ve Köfn gibi önemli isimler damgasını vurdu. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Akdeniz Gençlik Festivali, Rus Kızılordu Korosu’yla birlikte sahne alan Haluk Levent konseri ile tamamlandı.

Pandeminin açtığı yaralar sarılacak

Gelirinin pandemi sürecinde zor günler geçiren yeme içme ve eğlence sektöründeki esnafa destek sağlayacağını tekrardan hatırlatan TURİDER Başkanı Feridun Özkan, “TURİDER olarak normalleşme sürecinde esnafımızın ve halkımızın yüzünü güldüren böyle bir festival hazırlığımız için gururluyuz. Kısıtlamaların getirdiği psikolojik kaygı ve stresi azaltıp gençlerin gönüllerince eğlenmesine imkân sağladık. Ayrıca festivalde stant açan esnafımız da bir nebze olsun rahatlamış oldu” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47