“Absürt Senfoni”

“Absürt Senfoni”

9 ve 21 Şubat’ta Apartman Sahne’de

“İnsan demek sorumluluk demekti. Durdum. Bekledim. Baktım.”

“Proje Eksi Bir” ekibinin 2. Oyunu olan “Absürt Senfoni”, 9 Şubat Cuma ve 21 Şubat Çarşamba 20.30’da Apartman Sahne’de seyircisini bekliyor. 

Serkan Abeş, kendisine “Umut Veren Erkek Oyuncu” ödülünü kazandıran “Absürt Senfoni” ile ilgili olarak şunları söylüyor: 

“Oyun içinde oyunun olduğu birbirini tamamlayan iki yapı üzerine inşa etmeye çalıştığım bir oyun oldu. Bu bağlamda serbest ve rastlantısal gözüken bir anlatıcı oyunculukla, yüksek disiplinli her anı hesaplanmış hata kabul etmeyen bir oyunculuğu birleştirmeye çalıştım. İki farklı oyunun birbirinin içine girerek birbirini tamamlamasını ve tek bir hikayeye dönüşmesini istedim.” 

Özgün sahne dili, mizahı ve temposuyla seyircisini bekleyen “Absürt Senfoni”9 Şubat Cuma ve 21 Şubat Çarşamba 20:30 ‘da Apartman Sahne’de olacak. Oyunun biletleri tiyatrolar.com.tr‘de.

Oyun ve ekiple ilgili daha fazla bilgi için @projeeksibir instagram adresini ziyaret edebilirsiniz.

Oyun Hakkında:

Hiç varmış, bir yokmuş…

Rapunzel, saçlarıyla kendini asarken…

Külkedisi’nin ayakkabı numarası tt olmuşken…

Hansel ve Gretel, şekerden evin franchise’ını dağıtırken…

Kırmızı Başlıklı Kız babaannesinin evine çökerken…

Güzel, Çirkin’i sugardaddy’si yapmışken…

Kibritçi Kız’ın o saatte sokakta işi neydi iken…

Çirkin Ördek Yavrusu’nu görünce annesiyle ilgili dedikodu yapılırken…

Yedi cüceler, Pamuk Prenses ile ilgili ıslak rüyalar görürken…

“Duran”, “Bekleyen”, “Bakan” üç kişinin hikayesi. Belki dörttür. Belki bir. Belki daha çok, belki daha az. Bilemiyoruz. 

Yazan-Yöneten-Tasarlayan-Oynayan: Serkan Abeş
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün iş hayatında çok yönlü düşünebilir, hedeflerinize doğru adımlar atabilirsiniz. Ancak dikkatli olmalı ve kararlarınızı iyi düşünmelisiniz. İletişim konularında sorunlar ortaya çıkabilir, bu yüzden duygularınızı net bir şekilde ifade etmeye çalışın. Kendinize zaman ayırıp dinlenmeyi unutmayın, enerjinizi dengede tutmalısınız. Özel hayatınızda ise romantik bir gün geçirebilirsiniz, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
CANEVİ

CANEVİ

Şubat 25, 2024, Yorum yok CANEVİ
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47