ABBA, Eurovision söylentilerine son noktayı koydu

ABBA, Eurovision söylentilerine son noktayı koydu

ABBA, gelecek yıl İsveç’te Eurovision’da performans sergileyeceğine dair söylentilere yanıt verdi.

ABBA, Eurovision söylentilerine son noktayı koydu

ABBA yıldızları Björn Ulvaeus ve Benny Andersson, gelecek yılki Eurovision Şarkı Yarışması’nda yer almaları ve üçüncü bir Mamma Mia filmi ile ilgili tüm umutları söndürdü.

İsveçli şarkıcı Loreen’in bu yıl Liverpool’da düzenlenen yarışmayı kazanmasının ardından, yarışma 2024’te İsveç’te yapılacak. Bu da herkesin akıllarına Eurovision ile bütünleşmiş müzik dünyasının efsanelerinden ABBA’yı getirdi.

Grubun pek çok hayranı, ABBA’nın “Waterloo” ile kazandığı tarihi zaferin üzerinden 50 yıl geçmesi üzerine gelecek yıl yarışma için bir araya gelip bir performans sergileyeceğini umdu. Ancak Newsnight’a konuşan Ulvaeus ve Andersson, performans sergilemelerinin, hatta sahnede birlikte görünmelerinin mümkün olmadığını söylediler.

Andersson, “İstemiyorum. Ben istemezsem diğerleri de istemez. Bu dördümüz için de aynı. Birisi hayır diyorsa, bu hayırdır” dedi.

Ulvaeus da “ABBA’nın 50. yılını sahnede olmadan da kutlayabiliriz” diye ekledi.

Grup, Andersson, Ulvaeus, Agnetha Fältskog ve Anni-Frid Lyngstad’dan oluşuyor ve üyelerin adlarının baş harfleriyle “ABBA” adını almıştı. 1982’de resmen dağıldılar.

Grup ayrıca Mamma Mia ile ilgili de açıklamalar yaptı. Seride yeni bir ortam veya karşı konulamaz derecede iyi bir senaryo gibi önemli değişiklikler olmadığı müddetçe sıcak bakmadıklarını belirten Andersson şunları söyledi: “Bir sonraki Mamma Mia filmi olmayacak.”

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Sevgili Koç burçları, bugün iş hayatınızda güçlü bir odaklanma yeteneğine sahip olabilirsiniz. Proje ve görevlerinize tam anlamıyla odaklanarak ilerlemeniz mümkün olacak. Aynı şekilde, ilişkilerinizde de duygusal olarak daha dengeli bir tutum sergileyebilirsiniz.

BOĞA BURCU YORUMU

Sevgili Boğa burçları, bugün sosyal çevrenizde aktif olabilir ve yeni insanlarla tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Bu ilişkiler size yeni fikirler ve perspektifler sunabilir. Aynı zamanda, sağlığınıza daha fazla özen göstermek için de motivasyon bulabilirsiniz.

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Sevgili Yengeç burçları, bugün yaratıcı projelerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ön plana çıkarabileceğiniz ve kendinizi ifade edebileceğiniz bir gün olabilir. Aşk hayatında ise romantik ve tutkulu bir atmosfer oluşabilir.

ASLAN BURCU YORUMU

Sevgili Aslan burçları, bugün aile ve ev yaşamınıza odaklanabilirsiniz. Evde düzenlemeler yapmak, aile üyeleriyle zaman geçirmek veya sevdiklerinizle bir araya gelmek isteyebilirsiniz. İş hayatında ise disiplinli ve organizasyonlu bir yaklaşım sergileyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU YORUMU

Sevgili Başak burçları, bugün iletişim becerilerinizin ön plana çıkacağı bir gün olabilir. İş hayatında sunumlar yapabilir, müşterilerle iletişim kurabilir veya takım çalışmalarına katılabilirsiniz. Finansal konularda ise dikkatli ve hesaplı olmanız gerekebilir.

TERAZİ BURCU YORUMU

Sevgili Terazi burçları, bugün maddi konularda daha fazla dikkatli olmanız gerekebilir. Harcamalarınızı kontrol altında tutarak bütçenizi dengelemeniz önemli olacak. Aynı zamanda, duygusal olarak da daha sabırlı ve anlayışlı olmaya çalışmalısınız.

AKREP BURCU YORUMU

Sevgili Akrep burçları, bugün kendi ihtiyaçlarınızı ön plana çıkarma eğiliminde olabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmak ve kişisel projelerinize odaklanmak önemli olacak. İlişkilerde ise daha fazla empati göstermek ve anlayışlı olmak önemli olacak.

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Sevgili Oğlak burçları, bugün kariyer ve hedeflerinize odaklanabilirsiniz. İş hayatında yeni fırsatlar ve projeler bulabilirsiniz. Aynı zamanda, sağlığınıza daha fazla özen göstermek ve düzenli egzersiz yapmak önemli olacak.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Sevgili Balık burçları, bugün ortaklaşa çalıştığınız projelerde daha fazla odaklanma gerekebilir. İşbirliği ve uyum içinde çalışarak daha başarılı olabilirsiniz. Aynı şekilde, ilişkilerinizde de daha fazla anlayış göstermek ve fedakarlık yapmak önemli olacak.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM