Ünlü yıldız J.Lo isminin perde arkasını anlattı

Ünlü yıldız J.Lo isminin perde arkasını anlattı

Gösteri dünyasının önde gelen isimlerinden Jennifer Lopez, 20 yıl sonra kendisine J.Lo takma adını kimin verdiğini açıkladı.

Ünlü yıldız J.Lo isminin perde arkasını anlattı

1986’da My Little Girl isimli filmde küçük bir rol aldığında kariyerinin ulaşacağı noktadan habersizdi. Jennifer Lopez, oyunculuk kariyeri ile adım attığı gösteri dünyasına; 1999’da piyasaya sürdüğü ilk albümüyle müzik alanında da başarılı bir kariyer yapacağının işaretlerini vermiş oldu.

2001 yılında çıkardığı J.Lo albümünden sonra ise artık herkes onu J.Lo olarak anmaya başladı. 51 yaşındaki yıldız 20 yıl sonra kendisine bu takmadı veren ismi açıkladı.

InStyle dergisinin gerçekleştirdiği röportajda ilk albümü için stüdyoya girdiğinde Heavy D.’nin de sık sık stüdyoya geldiğini ve kendisine Jenny-Lo, Jennifer-Lo veya J.Lo diye hitap ettiğini anlattı. Waiting For Tonight ve If You Had My Love gibi hitlerinin albümü için hazırlıklar tamamlandığında artık tamamen J.Lo ismini kullanmaya karar verir ve ilk albümü olan On The 6 sonrası çıkaracağı ikinci albümü, bu isimle yayınlar.

30 yıllık dans, müzik, oyunculuk kariyeri ile ilgili de açıklamalar yapan Lopez; “Yaptığım şeyi seviyorum. Bu konuda tutkuluyum. Bana bir iş gibi görünmüyor. Hatta açıkçası bir rüya yaşadığımı söyleyebilirim ve uyandığım her gün için minnettarım. Yaptığım şey için yorulmak bilmeyen enerjim var. Hem kişisel hem de profesyonel olarak bana yardımcı olan harika bir ekibim var. Gerçekten en önemli şey; çevrenizde harika insanların olması” dedi.

Lopez’e, J.Lo isimini veren Amerikalı rapçi Heavy D. ise 2011 yılında 44 yaşındayken hayatını kaybetti. Heavy D, B.B. King’in düet albümü Deuces Wild’daki Keep It Coming adlı parçayı rap olarak yorumlamış ve Michael Jackson’ın hit şarkısı “Jam”de de rap bölümünü seslendirmişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün gündüz saatlerinde Ay boşlukta ilerleyecek. Gün içerisinde karar vermekte ikilem yaşayabilir ve fikir değişikliklerine gidebilirsiniz. Yönünüzü belirlemekle ve geleceğinizi düşünmekle ilgileneceksiniz. Akşam saatlerinde dostluklar ve sosyal ortamlar ön planda olacak.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün saat 18.45'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar finansal konularda plan dışı değişiklikler olabilir. Gün içinde şartlara göre hareket etmekte fayda var. Bazı konularda isteklerinizi, hedeflerinizi sorgulama hali içinde olabilirsiniz.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU

Bugün gündüz saatlerinde Ay boşlukta ilerleyecek. Gün içerisinde yarım kalan işlerinizi tamamlamaya ve etrafınızdaki veya programınızdaki dağınıklığı gidermeye çalışın. Yeni işleri başlatmayı bugün ertelemek ve yarına bırakmak daha iyi olabilir.

BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün gündüz saatlerinde Ay boşlukta ilerleyecek. Gün içerisinde enerjiniz biraz daha düşük olabilir. Cilt, diş, kemiklerle ilgili ufak veya belli belirsiz rahatsızlıklar gündemde olabilir. Akşam saatlerinde ise aşk hayatınızdan yana güzel bir başlangıç ortaya çıkabilir.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün gündüz saatlerinde Ay boşlukta ilerleyecek. Gün içerisinde zihnen dağınıklık yaşayabilir ve programlarınızda değişiklik yapmak durumunda kalabilirsiniz. Ulaşımda ve ilerlemekte yavaşlık ve ertelemeler gündeme gelebilir. Karamsar düşüncelere saplanmayın.

YAY BURCU YORUMU

Bugün gündüz saatlerinde Ay boşlukta ilerleyecek. Gün içerisinde finansal konularda doğru hesaplamalar yapmalı ve plan dışı harcamalara gerekmedikçe gitmemelisiniz. Akşam saatlerinde sosyal ortamlara katılabilir ve buradan yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün iş ve özel ilişkilerinizde kendinize güvenmeniz, yetersizlik algısına girmemeniz gerekebilir. Geleceğinize dair hedeflerinizi yüksek tutmalı, kendinize dair beklentilerinizi düşürmemelisiniz. Kendinizi onaylamanız oldukça önemli.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

KOVA BURCU YORUMU

Bugün saat 18.45'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar ilişkiler öne çıkabilir. Sorumluluklar ve görevler ile ilişkiler arasında denge kurmanız gerekebilir. Araçlarla ilgili sorunlara dikkat etmeli. İş ve özel hayatınızda kritik konuşmalar yapmanız gereken durumlar oluşabilir.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

BALIK BURCU YORUMU

Bugün gündüz saatlerinde Ay boşlukta ilerleyecek. Gün içerisinde sosyal ortamlardan, arkadaşlardan veya sorumluluklardan biraz daha uzak kalmak isteyebilir veya biraz daha mesafeli olabilirsiniz. Akşam saatlerinde geleceğinize, gelecekte var etmek istediklerinize odaklanabilirsiniz.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM