TRT spikeri Funda Koray Şahin son yolculuğuna uğurlandı

TRT spikeri Funda Koray Şahin son yolculuğuna uğurlandı

TRT spikeri Funda Koray Şahin son yolculuğuna uğurlandı

TRT radyolarının özellikle de TRT FM’in unutulmaz seslerinden spiker Funda Koray Şahin, vefat etti. Usta isim, İzmir’de meslektaşları ve yakınları tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

TRT radyolarının ve özellikle TRT FM’in duygu yüklü, sevecen ve dost sesi oldu yıllarca.

İmbat, Buyurun Radyo, Gecenin İçinden, Canımın Sesi, Şarkılardan Fal Tuttum gibi sayısız programla milyonların gönlünde taht kurdu.

TRT radyolarının usta spikerlerinden Funda Koray Şahin, tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu.

Şahin için İzmir Karşıyaka Hacı Osman Paşa Camii’nde cenaze namazı kılındı.
Meslektaşları son görev için oradaydı…

“25 yıllık mikrofon arkadaşım”

Emekli TRT spikeri Murat Can Canbay, “25 yıllık mikrofon arkadaşım, TRT FM’i özellikle TRT FM yapan seslerden biriydi. Biz hep program açılış ve kapanışlarında Murat Can Canbay, Funda Koray derdik ve o hep o sonuna eklerdi ‘ay ay ay’…’Murat Can Canbay ve Funda Koray ay ay ay’ bir marka oldu ve hep yıllarca muhteşem sesiyle şiir yorumlarıyla dinleyici ile olan sıcak bağıyla olağanüstü bir sinerji yarattı” dedi.

“Hayat dolu bir arkadaşımızdı”

Emekli TRT spikeri Misket Dikmen ise, “Çok güzel, çok iyi, çok yetenekli, çok akıllı, çok sağlam belleği olan spikerler arasında şiir dendiğinde ezber yeteneği ile akla ilk gelenlerden. Her zaman çok uyumlu çalışan hayat dolu bir arkadaşımızdı” açıklamasını yaptı.

Funda Koray Şahin’in cenazesi, kılınan namazın ardından Doğançay Mezarlığında toprağa verildi.

Funda Koray Şahin kimdir?

1962 yılında Adana’da doğan Funda Koray Şahin, 1987 yılında TRT’ye spiker olarak girdi.

Hem radyoda hem televizyonda çok sayıda program sunan TRT’nin usta spikeri 2018 yılında emekli oldu.

Bir çocuk annesi Funda Koray, TRT spikeri Hakan Şahin’le evliydi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün özellikle iletişim konularında başarılı olabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle anlaşmalar yapabilir, projelerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Karşınızdaki insanlarla açık ve net iletişim kurmaya özen gösterin ve sorumluluklarınızı yerine getirirken hızlı ve kararlı adımlar atın. Ayrıca bugün içinizdeki enerjiyi harekete geçirici aktivitelere yönlendirmek size iyi gelebilir. Her zamankinden daha cesur ve girişken olun, kendinize olan güveninizi arttırın.

BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Yengeç burcunu bekleyen sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi ifade etme konusunda daha cesur olmalı ve iç sesinizi dinlemelisiniz. İş hayatında yeni fırsatlarla karşılaşabilir, farklı projelere adım atabilirsiniz. Kendinize olan güveninizi artırarak, bugünü en verimli şekilde geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle de daha fazla vakit geçirmeye özen gösterin. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM