Tiyatro Watt Şubat Ayı Programı Açıklandı

Tiyatro Watt Şubat Ayı Programı Açıklandı

Deneysel ve dijital unsurları bünyesinde barındırmayı misyon edinmiş Tiyatro Watt’ın ilk oyunu olan Sıradan Karşılaşmalar‘ın Şubat programı açıklandı. Oyun, bu ay ilk turnesini İzmir’e gerçekleştirecek.
Ayrıca Tiyatro Watt’ın geçen ay başlattığı “Konservatuvar Öğrencilerine Davetiye” kampanyası da devam ediyor: https://tiyatrodergisi.com.tr/tiyatro-watttan-siradan-karsilasmalar-oyunu-icin-konservatuvar-ogrencilerine-davetiye-kampanyasi/ 
 
Oyun Hakkında:
Sıradan bir günde, herhangi iki kişi, olağan bir şekilde karşılaşır. Hayatlarının kesişmesi ile başlayan hikayede yaşam ve sahne, gerçek ve kurmaca iç içe geçer. Ayfer ve Sinan’ın kendi hayatlarına birbirlerinin gözünden bakma çabalarından geriye bazı ihtimaller kalır. Belki de hiçbir şey zannedilen kadar sıradan değildir.
Oyun yeni reji teknikleri anlayışıyla; dijital araçları bünyesinde barındıran ve biçim olarak deneysel formatta, konvansiyonel anlayışı çağın getirdikleriyle birleştirmeyi amaçlayarak tasarlanmıştır.
Şubat 23  Oyun Programı:
12 Şubat Pazar 19.00 – Kadıköy Boa Sahne / Biletler: Biletinial
17 ve 18 Şubat Cuma / Cumartesi 20.30 – İzmir Mozart PSM Ege Perla Sahnesi /  Biletler: Biletinial/ Biletino
22 Şubat Çarşamba 19.00 – Koma Sahnesi  / Biletler: Tiyatrolar
“Konservatuvar Öğrencilerine Davetiye” Kampanyası
 
Mevcut ekonomik koşulları gözeterek, tiyatro oyunu izlemesi gereken, izlemek isteyen konservatuvar öğrencisi arkadaşlarımızı “Sıradan Karşılaşmalar” oyunumuza ve sonra repertuvarımızda bulunacak diğer oyunlara bekliyoruz.
Kontenjan her oyunda 3 öğrenci ile sınırlıdır.
Başvuru formu ve süreç ile ilgili bilgi websitemizdedir.
 
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün özellikle iletişim konularında başarılı olabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle anlaşmalar yapabilir, projelerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Karşınızdaki insanlarla açık ve net iletişim kurmaya özen gösterin ve sorumluluklarınızı yerine getirirken hızlı ve kararlı adımlar atın. Ayrıca bugün içinizdeki enerjiyi harekete geçirici aktivitelere yönlendirmek size iyi gelebilir. Her zamankinden daha cesur ve girişken olun, kendinize olan güveninizi arttırın.

BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Yengeç burcunu bekleyen sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi ifade etme konusunda daha cesur olmalı ve iç sesinizi dinlemelisiniz. İş hayatında yeni fırsatlarla karşılaşabilir, farklı projelere adım atabilirsiniz. Kendinize olan güveninizi artırarak, bugünü en verimli şekilde geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle de daha fazla vakit geçirmeye özen gösterin. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM