SAG Ödülleri sahiplerini buldu

SAG Ödülleri sahiplerini buldu

2021 SAG (Screen Actors Guild – Ekran Oyuncuları Birliği) Ödülleri, dün gece sahiplerini buldu. The Trial of the Chicago 7 (Şikago Yedilisi’nin Yargılanması), The Crown gibi yapımlar aldıkları ödüllerle geceye damga vururken, tören pandeminin gölgesinde kaldı.

Sozcu.com.tr

SAG Ödülleri sahiplerini buldu

Koronavirüs salgını nedeniyle ödül töreni online yapılırken, açılış konuşması ve ödül kazanan oyuncuların önceden kaydedilmiş konuşmaları yayınlandı. Tüm tören yaklaşık bir saat sürdü.

SAG Ödülleri, Oscar’ın da habercisi olduğu için sinema dünyası için ayrı bir öneme sahip. Son on yılda SAG’ın en büyük ödülünü kazanan filmlerden beşi, en iyi film Oscar’ını almaya da hak kazandı. The Trial of the Chicago 7’ın Altın Küre ve Amerikan Senaryo Yazarları Birliği Ödülleri’nden elinin boş dönmesinden sonra SAG’da kazandığı bu başarı Oscar için de umut oldu.

GECENİN YILDIZLARI

Viola Davis’in en iyi kadın oyuncu, Chadwick Boseman’ın en iyi erkek oyuncu ödüllerini kucakladığı gecenin kazananları ise şöyle:

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu: Yuh-Jung Youn, “Minari”
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu: Daniel Kaluuya, “Judas and the Black Messiah”
Dublör Performansı: Wonder Woman 1984
En İyi Toplu Performans: The Trial of the Chicago 7 (Şikago Yedilisi’nin Yargılanması)

Televizyon kategorisinde;
Drama Dalında En İyi Toplu Performans:
 The Crown
Drama Dalında En İyi Kadın Oyuncu: Gillian Anderson (The Crown)
Drama Dalında En İyi Erkek Oyuncu: Jason Bateman (Ozark)

Komedi Dalında Toplu Performans: Schitt’s Creek
Komedi Dalında En İyi Kadın Oyuncu: Catherine O’Hara (Schitt’s Creek)
Komedi Dalında En İyi Erkek Oyuncu: Jason Sudeikis (Ted Lasso)

Mini Dizi/TV Filmi
Kadın Oyuncu:
 Anya Taylor-Joy (The Queen’s Gambit)
Erkek Oyuncu: Mark Ruffalo (I Know This Much Is True)
Dublör Performansı: The Mandalorian

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde kazalara ve dikkatsizliklere açık olabilirsiniz. Yanlış anlamalar işlerinizde aksamaya neden olabilir. Dikkat dağınıklıkları ve güne dair planlarınızı değiştiren durumlar söz konusu olabilir.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün saat 18.45'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar finansal konularda plan dışı değişiklikler olabilir. Gün içinde şartlara göre hareket etmekte fayda var. Bazı konularda isteklerinizi, hedeflerinizi sorgulama hali içinde olabilirsiniz.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde bazı konularda duygularınız veya düşünceleriniz birden değişebiilir. İç dünyanızda farklı yerlere gidebilir, zaman zaman yönünüzü belirlemekte zorlanabilirsiniz. İş görüşmeleri olabilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde duygusal değişimler yaşayabilir ve akıl ve duygu arasında kalabilirsiniz. Hastane ziyaretleri, tedaviler, aşılar ve ilaçlar gündemde. Eğitim hayatınıza dair bir planlama ve rota belirleyebilirsiniz.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde şans ve şanssızlıklarla daha sık karşılaşabilirsiniz. Yarım kalan işlerle ilgilenebilir ve zihninizi meşgul eden durumları çözmek adına harekete geçebilirsiniz. Sözlerinizin enerjisi güçlenebilir.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Hareketli ve yoğun bir gün sizleri bekliyor. Hafta boyunca iş temposu, özel hayat ve aile ilişkileri arasında denge kurmaya çalışabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili hassasiyetler, yetersiz veya sağlıksız beslenmelerden kaynaklı olabilir.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde dikkatsizlik, dalgınlık ve isteksizlik gibi haller içinde olabilirsiniz. Geleceğinize yönelik, hedeflerinize yönelik eylemden ziyade hayal, plan ve tasarı içerisinde olacaksınız. Gün içinde dağınıklıklar yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde sağlıkla ilgili destekler almanız gerekebilir, iş hayatında ve çalışma ortamında yardımlaşmalar içerisinde olabilirsiniz. Maddi-manevi yardımlar yapmak ilahi bir korunma sağlayabilir.

YAY BURCU YORUMU

Bugün Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde iş ve özel hayatınızda bir iletişim trafiği içerisinde olabilirsiniz. Eski dostlarınızdan yardım ve destek görebilirsiniz. Ev içinde sularla ilgili sorunlara dikkat. Duygu durumunuz daha sık değişebilir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün iş ve özel ilişkilerinizde kendinize güvenmeniz, yetersizlik algısına girmemeniz gerekebilir. Geleceğinize dair hedeflerinizi yüksek tutmalı, kendinize dair beklentilerinizi düşürmemelisiniz. Kendinizi onaylamanız oldukça önemli.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

KOVA BURCU YORUMU

Bugün saat 18.45'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar ilişkiler öne çıkabilir. Sorumluluklar ve görevler ile ilişkiler arasında denge kurmanız gerekebilir. Araçlarla ilgili sorunlara dikkat etmeli. İş ve özel hayatınızda kritik konuşmalar yapmanız gereken durumlar oluşabilir.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

BALIK BURCU YORUMU

Bugün Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde yaratıcı yönünüz öne çıkarken, sanatsal çalışmalarda başarı sağlayabilirsiniz. Geleceğe yönelik yeni planlamalar, eğitim hayatıyla ilgili yenilikler gündeme gelebilir. Zaman zaman sıkılganlıklarınız olabilir.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM