Perihan Savaş böyle duyurdu: Ailemize hoş geldin kızım

Perihan Savaş böyle duyurdu: Ailemize hoş geldin kızım

Perihan Savaş’ın oğlu Savaş Zafer, evlilik yolunda ilk adımı attı. Zafer, sevgilisi Melis Ketenci’ye fanus içinde evlenme teklifi etti ve “Evet” yanıtını alarak yüzükleri taktı.

Perihan Savaş böyle duyurdu: Ailemize hoş geldin kızım

Oyuncu Perihan Savaş’ın oğlu Savaş Zafer evlilik yolunda ilk adımı attı.

26 yaşındaki Zafer, sevgilisi Melis Ketenci’ye fanus için evlenme teklif etti.

Oğlunun bu anlarını Perihan Savaş sosyal medya hesabından paylaştı.

“BİR KAR KÜRESİYLE BAŞLAYAN AŞK”

Savaş, “Bir kar küresiyle başlayan aşk mutlu sona ilerliyor. Ailemize hoş geldin kızım” diyerek duyurdu.

İlk evliliğini Yılmaz Zafer ile yapan Perihan Savaş’ın ilk eşi İbrahim Tatlıses’ten de Zubeyde Melek Akkaş isimli bir kızı var.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47