Oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti

Oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti

Oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti

Tiyatro ve sinema oyuncusu 67 yaşındaki Muhittin Korkmaz, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Birçok sinema filminde de rol alan 67 yaşındaki Muhittin Korkmaz, bir süredir koronavirüs tedavisi görüyordu. Ölüm haberini oyuncu Cem Yılmaz sosyal medya hesabından duyurdu.

Yılmaz, “Sevgili abimiz Muhittin Korkmaz bugün hayata gözlerini yumduHepimizin hatıralarında yeri olan abimizin mekanı cennet olsun. Başımız sagolsun. G.O.R.A mürettebatından bir eksiğiz” ifadelerini kullandı.

 

 

Korkmaz, GORA filminde “Komutan Logar, bir cisim yaklaşıyor” repliğiyle hafızalara kazınmıştı.

Oyuncu Muhittin Korkmaz’ın oğlu Cem Korkmaz da 3 yıl önce yaşamını yitirmişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Balık burcunun enerjisi yüksek olacak. İç dünyanıza odaklanma ve ruhsal yenilenme için güzel bir gün olabilir. İlişkilerinizde ise daha esnek ve anlayışlı olmanız gerekebilir. Empati kurmak ve karşınızdaki kişinin duygularını anlamak için çaba sarfedin. Ayrıca, kendinizi ifade etmek ve duygularınızı paylaşmak için uygun bir zaman. İş hayatında ise yaratıcılığınızı kullanabilir ve içgüdülerinize güvenebilirsiniz. Ancak, daha dikkatli ve detaylara odaklanarak işlerinizi tamamlamak önemlidir. Sağlık açısından da enerjiniz yüksek olacak, ancak biraz daha dinlenmek için zaman ayırmalısınız. Unutmayın, kendinizi önemsemek ve ruhsal sağlığınıza özen göstermek hayat kalitenizi artırabilir. Umarım günlük burç yorumunuz size ilham verir!

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47