Okuma Tiyatrosu W. Shakespeare’in ’12. Gece’si

Okuma Tiyatrosu W. Shakespeare’in ’12. Gece’si

 ile devam ediyor

Okuma Tiyatrosu bu hafta William Shakespeare’in “12. Gece” eserinden bir bölümle dinleyicilerle buluşuyor.

 

İş Sanat’ın düzenlediği Okuma Tiyatrosu William Shakespeare’in “12. Gece” eseriyle devam ediyor.

Oyuncular Neslihan Yeldan, İpek Türktan Kaynak ve Gökçen Gökçebağ, W. Shakespeare’in sevilen komedilerinden biri olan “12. Gece”den bir bölümü seslendirecek.

Bir gemi kazasından sonra, birbirlerini öldü sanıp ayrı düşen ikiz kardeşler Viola ve Sebastian’ın hikâyesini konu alan eser, bugün (25 Kasım Çarşamba) akşam 20.30’dan itibaren İş Sanat’ın sosyal medya hesapları ve internet sitesinden yayımlanacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Balık burcunun enerjisi yüksek olacak. İç dünyanıza odaklanma ve ruhsal yenilenme için güzel bir gün olabilir. İlişkilerinizde ise daha esnek ve anlayışlı olmanız gerekebilir. Empati kurmak ve karşınızdaki kişinin duygularını anlamak için çaba sarfedin. Ayrıca, kendinizi ifade etmek ve duygularınızı paylaşmak için uygun bir zaman. İş hayatında ise yaratıcılığınızı kullanabilir ve içgüdülerinize güvenebilirsiniz. Ancak, daha dikkatli ve detaylara odaklanarak işlerinizi tamamlamak önemlidir. Sağlık açısından da enerjiniz yüksek olacak, ancak biraz daha dinlenmek için zaman ayırmalısınız. Unutmayın, kendinizi önemsemek ve ruhsal sağlığınıza özen göstermek hayat kalitenizi artırabilir. Umarım günlük burç yorumunuz size ilham verir!

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47