Naturel Festival

Naturel Festival

Birileri 21 Aralık 2012 tarihine kıyamet enerjisini yükledi ve insanların yüreklerine “ölüm” korkusunu yerleştirdi. Kıyamet beklendi; sonra “bu kıyamet insanın bilincinin açılması, aydınlanmasıdır” diyerek “bilgi kaynaklarının onları kandırdığını” görmek istemedikleri için, söylenilenler başka bir anlama çevrildi.

 

Bu kıyamete birileri o kadar inandılar/inandırıldılar ki, bunlardan bir tanesi Naturel Festival’inde yanıma geldi ve bana “bu işleri bırakın, çok az zaman kaldı. İnsanları kurtarmak/temizlemek için boşuna böyle şeylerle zamanınızı harcamayın” dedi ve yanımdan henüz cevap bile veremeden elini sallayarak “Yaptığınız booşşş boooşşş…” diyerek ayrıldı. Doğrusu “sağolsun”, sadece inandığını yüzüme iyi niyetle ve cesaretle söyleyebildiği için.

 

21 Aralık ölümünden kurtulduk, şimdi ise ortalıklarda ölümü/tehlikeyi çağrıştıran “kurukafalar” dolaşmaya başladı. Neredeyse “kıyamet” ölümünden sıyrıldık; “kıyafet” ölümüne çattık….

 

Kim modayı yönlendiriyor, kimin aklına kurukafayı moda yapmak geliyor; bilmiyorum. Ama bildiğim şu ki, bunu ortaya çıkartanlar ya çooookkk cahiller, ya da kasıtlı bir şekilde insanlara ölümü çağrıştırmaya, insanları kitlesel ölüme yönlendirmeye çabalıyorlar veya bu sembolu kendi amaçları doğrultusunda kullanabilmek için, önce sembole insanların enerjisini yüklemeye çabalıyorlar.

 

Çok cahiller dedim; çünkü Masaru Emoto’yu duymuş değiller. Halbu ki, Dr. Emoto’nun su kristalleri üzerine araştırmaları filmlerde bile konu oldu ve kitleler tarafından duyuldu.

 

Bilmeyenler için kısaca değineyim. Emoto’nun araştırmalarında suyun sesten, yazıdan, resimden, kısacası etrafından etkilendiğini ve kristal yapısını değiştirdiği ıspatlandı. Bir şişenin üstündeki resim, yazı şişenin içindeki suyun kristal yapısını değiştirebiliyor.

 

Aynı şekilde bir insan bedeninin de %60-70’i sudur. Dolayısıyla bedenimizdeki su; sözlerden, müziklerden, üzerimizde taşıdığımız yazılardan ve sembollerden/resimlerden etkileniyor. Bu açıdan baktığımızda, bedenimize yaptırdığımız dövmelerin, üzerimize giydiğimiz kıyafetlerin önemini görmüş oluruz. Üzerimize taşıdığımız tüm sembol/imge/yazılar bizim titreşimimizi etkiler.

 

Ayrıca, görsel gördüğümüz simgeler/imgeler de bizleri bilinçaltı seviye de etkileyerek yönlendirir.

 

Bu kurukafa modası eğer birileri tarafından “bilinçli” olarak 21 Aralık döneminde ortaya çıkartılmışsa diyebileceğim…. ……………………..

 

Kısaca, “kurukafa” modasının, hem giyen hem de gören için sağlıklı bir moda olduğu düşüncesinde değilim.

 

Hepimiz, geleceği yaratabilmek ve nesillere akıtabilmek için daha fazla “bilinçlenmeli”, Dünya’ya kitlesel ölümleri bilinçli-bilinçsiz empoze eden akımlardan ve onların oyunlarından uzak durmalı ve “YAŞAMA” enerjimizi akıtmalıyız……Bu Dünya’ya sürülmüş, gözlem yapmak için gelmiş, tesadüfen düşmüş varlıklar değiliz. Bu Dünya’da yaratıldıysak YARADANIMIZIN yaratma nedenine saygıda bulunalım ve yaşamımızı cennetimize çevirerek yaşayalım…Dünya’mızın Cennet’imiz olması dileğiyle….Sevgiler:)

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün, Koç burcu için olduğu kadar diğer burçlar için de heyecan verici bir gün olabilir. İş alanında yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz, bu sebeple açık fikirli olmak ve fırsatları değerlendirmek önemli olacaktır. İletişim konularında dikkatli olmanız gerekebilir, çünkü yanlış anlaşılmalar olabilir. Özel hayatınızda ise romantik ve duygusal bir gün geçirebilirsiniz. Aşk yaşayabilir, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Kendinize zaman ayırıp rahatlama ve dinlenme fırsatı da bulabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir, bu sebeple hobilerinize veya sanatsal faaliyetlere yönelebilirsiniz. Enerjinizi olumlu yönde kullanarak keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün duygularınızın yoğunlaştığı bir gün olabilir. İçsel dünyanıza odaklanmak ve duygularınızı anlamak için zaman ayırabilirsiniz. Sevdiklerinizle iletişiminizi güçlendirmek için duygularınızı paylaşabilir ve anlayışlı olmaya özen gösterebilirsiniz. İş hayatınızda ise daha sabırlı ve kararlı olmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Önemli kararlar almadan önce durumları iyice değerlendirmenizde fayda var. Bugün kendinize zaman ayırarak kendinizi dinleyebilir ve içsel huzuru bulabilirsiniz.

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün duygusal olarak hassas olabilirsiniz ve çevrenizdeki insanların sözlerine daha fazla duyarlılık gösterebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek konusunda zorlanabilir ve içe kapanık bir tutum sergileyebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara karşı anlayışlı ve sabırlı olmalısınız. İş hayatınızda ise odaklanma güçlüğü yaşayabilirsiniz, bu nedenle dikkatinizi dağıtan unsurlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Ayaklarınızın yere sağlam basması gereken bir gün olabilir, mantıklı kararlar almaya özen göstermelisiniz.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün iletişim konularında dikkatli olmanız gerekebilir. Özellikle yakın çevrenizle iletişimde anlaşmazlıklara yol açabilecek durumlardan kaçınmaya çalışmalısınız. İletişim becerilerinizi kullanarak çözüm odaklı yaklaşımlar benimsemelisiniz. Ayrıca bugün içsel denge ve dinginliğe odaklanmak size iyi gelebilir. İyimser ve pozitif bir tutum sergileyerek günü olumlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün iş hayatınızda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Dikkatinizi detaylara vererek projelerinizi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Kişisel ilişkilerinizde ise anlayışlı ve sabırlı olmanız gereken bir gün olabilir. Sevdiklerinizle iletişiminizi kuvvetlendirerek olumlu enerjiyi paylaşabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın, fiziksel ve zihinsel olarak kendinizi iyi hissetmek için dinlenmeye ve beslenmeye dikkat etmelisiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Enerjinizi dengede tutmaya çalışın. Bugün, çevrenizdeki olumsuzluklardan etkilenmemek adına içsel denge ve huzurunuza odaklanın. Kendinize zaman ayırarak ruhunuzu besleyin ve pozitif düşüncelerle gününüzü geçirin. İletişim konularında dikkatli olun ve anlaşmazlıkların çözümü için sabırlı olun. Sevdiklerinizle sağlam iletişim kurmak için fırsatları değerlendirin.

AKREP BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün, Akrep burcu için ilişkilerle ilgili önemli konular gündeminizde olabilir. Partnerinizle iletişiminizi güçlendirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Aynı zamanda duygusal olarak biraz daha hassas olabilirsiniz, bu nedenle duygularınızı kontrol etmeye özen göstermelisiniz. İş hayatında ise yeni fırsatlarla karşılaşabilir ve kariyerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Bugün, enerjinizi pozitif ve yapıcı yönde kullanmak size fayda sağlayacaktır.

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün Oğlaklar için iletişimde güçlükler yaşayabilirsiniz. Duygularınızı ifade etmekte zorlanabilir ve karşı tarafı anlamakta zorlanabilirsiniz. Ancak sabırlı ve doğru iletişim kurmaya çalışarak bu durumu aşabilirsiniz. Kendinize zaman ayırın ve içsel dengenizi sağlamak için meditasyon ve yoga gibi aktiviteler yapabilirsiniz. Bugün detaylara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir, acele kararlardan kaçının. Enerjinizi planlı ve organize bir şekilde kullanarak günü verimli bir şekilde geçirebilirsiniz. Umarım bu bilgiler size yardımcı olur!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM