Meghan Markle, belgeselinde “oyunculuk” yaptığı için eleştirildi

Meghan Markle, belgeselinde “oyunculuk” yaptığı için eleştirildi

Çektikleri belgeselle gündemdeki yerini koruyan Prens Harry ve Meghan Markle çifti yine eleştiri oklarının hedefi oldu. Bir uzman, Markle’ın yaşadıklarını anlatmak yerine “oyunculuk becerisini konuşturduğunu” iddia etti.

Meghan Markle, belgeselinde “oyunculuk” yaptığı için eleştirildi

İngiliz Kraliyet Ailesi’nden 2020 yılında ayrıldıktan sonra ABD’ye yerleşen ve çeşitli markalarla milyon dolarlık işbirlikleri yapan Prens Harry ve Meghan Markle çifti, son olarak Netflix’te yayınlanan “Harry ve Meghan” belgeseliyle gündemdeydi.

Yayınlanan bölümlerde, kraliyet ailesini eleştiren Sussex çifti, bu nedenle hem kamuoyunun hem de Buckingham Sarayı’nın tepkisini çekmişti.

Meghan Markle, Prens Harry…

“PRENS HARRY DE YARDIMCI ERKEK OYUNCU”

Monarşi hakkında gizli kalmış bilgileri paylaşan Harry ve Meghan, Meghan’ın gördüğü iddia edilen kötü muamele nedeniyle Birleşik Krallık’tan ayrılmaya karar verdiklerini de açıklamışlardı.

Ancak Washington merkezli dış politika uzmanı ve Kraliyet Ailesi meraklısı Nile Gardiner, Sussex Düşesi’ni altı bölümlük programda “oyunculuk becerilerini sergilemekle” suçladı.

Express.co.uk’e konuşan Gardiner, “Bu belgesel dizisi, Meghan Markle şovu oldu. Yayınlanan tüm röportajlarda ve konuşmalarda tam anlamıyla oyunculuk yapıyor.”

“Prens Harry de En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’ya aday. Gördüğümüz şey, Meghan’ın En İyi Kadın Oyuncu dalında yarıştığı Hollywood kurgusudur.”

“Belgesel dizisinin bazı noktalarında, özellikle ilk kısımlarda, Harry tamamen sıkılmış görünüyor ve Meghan’ın söylediklerinin çoğuyla pek rahat görünmüyor. Kontrol tamamen Meghan’da.” diyerek eleştirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47