İYİ Kİ YAZARIM VE İYİ Kİ BÖYLE OKURLARIM VAR

  İYİ Kİ YAZARIM VE İYİ Kİ BÖYLE OKURLARIM VAR

Dün yeni çıkan “VAR MISIN?” kitabımdan şöyle bir paylaşım yapmıştım: “Konfor alanı içinde kalınca hayat rahat; dışarı çıktığın zaman belirsizlik başlayacak ve bu tehlikeli… Cesaret ister. Ama için biliyor ki heyecan da orada. İşte bu heyecan önemli, aksi hâlde bir ölüden farksızsın.” Sosyal medyada bir okurum kitabımı ve bu yorumu değerlendirmiş. Yazar olarak beni derinden etkiledi. Paylaşmak istedim.
“Var mısın? Kitap aslında bize mesaj veriyor; Nazikçe, kibarca, kırmadan. Basit de görünse aslında birçok derin konulara denk geliyor. Karakter, kültürel kalıplaşma, duygusal birçok güçler, denetlemeler, özüne inip kendini aramak; kendinle başa çıkmayı öğrenebilmek. Daha doğrusu çekirdekten (kabuğundan) çıkmayı öğrenmek. Aslında kitabın hemen hemen her sayfasında konuşulacak, tartışılacak birçok önemli detaylar var. Her sayfayı okurken içimden de tartışarak ve birçok yazının altını çizerek okuyorum. Hocam hem kendinden hem de halkın yaşantısındaki kişisel yaşanmışlıklara değinmiş. Ve en önemlisi de burada her zaman sabırlı, soğukkanlı ve , seni dinliyorum, anlamak istiyorum; en güzeli de sana nasıl yardımcı olabilirim kelimesi muhabbetin perçinleşmesinin tılsım kelimesidir. Burada güzel ve içten konuşmak büyük bir sanattır, birçok duvarları yerle bir eder. Bugünkü alıntı ise cesaretinizi toplayın bulunduğunuz yerden çıkın etrafa şöyle bir göz atın. Çevrenizdeki güzellikleri görün, uyanın ilerideki mucizelere açık olun mesajını veriyor.”
***
Yukarıda söylediğim gibi; yazar olarak etkilendim ve okurken çok keyif aldım. İyi ki yazarım ve iyi ki böyle okurlarım var. Hepinize selamlar, sevgiler.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47