“İnziva”, Yeni Yılda Seyircileriyle Buluşmaya Devam Edecek

“İnziva”, Yeni Yılda Seyircileriyle Buluşmaya Devam Edecek

Lavean Sanat Grubu’nun yapımcılığını üstlendiği ve üç sezondur devam eden İnziva Tiyatro Oyunu, 2023 yılında da seyircileriyle buluşmaya devam edecek.

Kutsal bir bölgeye hakim olmak için savaşan iki düşman asker, çatışma sırasında aynı mağaraya düşer. Vücutlarındaki çeşitli engellere rağmen birinde ekmek bir diğerinde ise su olduğundan dolayı iletişim kurmak zorunda kalan düşman askerler, zaman ilerledikçe anlamlandıramadıkları olaylarla karşılaşmaya başlarlar. 

Toplumun ve sistemin yüklediği maskelerden adım adım kurtulan askerler, zamanla kendi yaşamlarıyla da yüzleşirler. Sonunda birileri onları bulur fakat artık hiçbir şey eskisi gibi değildir.

2014 yılında bağımsız sanat üretimleri için kurulan Lavean Sanat Grubu, toplumun ötekileştirilen kesimleri ve cinsiyet kimlik eşitliği ile ilgili üretimler yapmaya devam etmektedir. Aynı zamanda iklim ve su krizi ile ilgili çeşitli projeler geliştirmiş ve bununla ilgili uluslararası işbirlikleri gerçekleştirmiştir. 

2019 yılından beri ülkenin çeşitli yerlerinde sahnelenen ve seyirci tarafından beğeni kazanan İnziva oyunu, 2023 yılında da seyircileriyle buluşmaya devam edecek. 

Psikolojik-gerilim türündeki oyun, Berat Beyoğlu tarafından yazılıp yönetildi. Oyunun müzikleri ise son dönemin başarılı rap sanatçısı Allâme’ye ait. Oyunun dramaturgu Duygu Aydın, dekor ve kostüm tasarımı Hacer Duran, ışık tasarımı ise Zabit Erol’a ait. Oyuncu kadrosunda ise Berat Beyoğlu ve Yusuf Mahmut Çitil yer almaktadır.

Oyunun bilet satışları; biletinial platformu üzerinden gerçekleştirilmektedir. 

Lavean Sanat Grubu oyunları ve atölyeleri ile ilgili daha detaylı bilgi için www.laveansanat.com ve sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İNZİVA OCAK TAKVİMİ:

  • 13 OCAK CUMA 2023 – KADIKÖY BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ
  • 18 OCAK ÇARŞAMBA 2023 – CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ 
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47