HEY HAFTALIK GENÇLİK DERGİSİ 19 OCAK 1981

HEY HAFTALIK GENÇLİK DERGİSİ 19 OCAK 1981

52 SAYFA 30 LİRA

BO DEREK GÖRMEDİĞİNİZ FOTOLAR

DOĞAN ŞENER

YENER SÜSOY

FERDİ TAYFUR

NEŞE KARABÖCEK

ESENGÜL

NİLÜFER

ZERRİN ÖZER

HÜLYA SÜRER

AYDIN TANSEL

MERAL ZEREN

SEVDA KARACA

ERHAN EVRENSEL

VEDAT AÇIKALIN&KISS KISS

KİBARİYE

YELİZ

ERMAN ŞENER

JOHN LENNON

ERCAN ALTAZLI

TANER DEDEOĞLU&BELKIS AKKALE

ALIŞ FİYATINIZ : 49TL.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün iş hayatınızda disiplinli ve kararlı bir şekilde ilerlemeye devam edebilirsiniz. Sabırlı ve detaycı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize adım adım daha da yaklaşabilirsiniz. Ancak, fazla detaya boğulmadan büyük resmi görmeyi de ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. Özel hayatınızda ise iletişimde dikkatli olmalı ve partnerinizle aranızdaki anlaşmazlıkları daha sakin bir şekilde çözmeye çalışmalısınız. Ayrıca bugün maddi konularda da dikkatli ve tutumlu olmanız faydalı olacaktır.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47