HAFTALIK HASTALIĞINIZ LİMON 22 EKİM 1992

HAFTALIK HASTALIĞINIZ LİMON 22 EKİM 1992

SEVDİKLERİNİZE ÖZEL

CÜMBÜR CEMAAT-AHMET YILMAZ

FEYHAN GÜVER-BAYIR GÜLÜ

KAAN ERTEM-DENGELİ BESLSNME

MEHMET ÇAĞÇAĞ-DARALOĞLAN-HASSAS NOKTALAR

FATİH KAÇAN-SAMİMİ İTİRAFLAR-TELLİ TURNA

TUNCAY AKGÜN-RUH SİNEMASI-BEZGİN BEKİR

SUAT ÖZKAN-KIRIK LEBLEBİ

ERDAL YAŞAROĞLU-KOMİKAZE

BAHADIR BARUTER-LOMBAK

KEMAL ARATAN-EDEBİ LAKIRTILAR

GALİP TEKİN-HİKAYE

EDERİ:87TL.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47