Gladyatör 2’den haber var: Ridley Scott hazırlıklara başladı

Gladyatör 2’den haber var: Ridley Scott hazırlıklara başladı

21 yıldır ikinci film için bekleyen Gladyatör hayranlarına yönetmen Ridley Scott’tan güzel haber geldi. Empire Magazine ile konuşan Scott, ikinci filmin çok yakında geleceğini duyurdu.

Gladyatör 2’den haber var: Ridley Scott hazırlıklara başladı

2000 yılında gösterime giren, 103 milyon dolarlık bütçe, 460 milyon dolarlık hasılat ve 5 Oscar ödülü ile sinema dünyasının en çok konuşulan filmlerinden Gladyatör’ün ikinci filmi için bekleyiş devam ederken 84 yaşındaki yönetmen Ridley Scott’tan yeni filmle ilgili açıklamalar geldi.

War Party, Kitbag gibi birden fazla yapım üzerinde çalışan Scott Kitbag’den sonra yapımı yirmi yılı aşkın süredir devam eden Gladyatör’ün devam filmini yönetmek için Roma İmparatorluğu’na geri dönecek.

Empire Magazine ile konuşan Scott, Gladyatör 2’nin çok yakında geleceğini doğruladı: “Şimdiden Gladyatör’ü yazdırıyorum.”

İlk Gladyatör 2000’de vizyona girdi ve en iyi film de dahil olmak üzere beş Akademi Ödülü kazandı. Russell Crowe’un karakteri ilk filmin sonunda ölüyor, bu yüzden Gladyatör 2’de başrol oynamayacak. Haberlere göre; film, ilk filmdeki olaylardan 25 yıl sonrasını anlatacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47